Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Spektakl

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Piłkarze obejrzą "Czeski dyplom"

piątek, 12 października 2018 13:51

Teatr im. Stefana Żeromskiego zaczyna współpracę z klubem Korona Kielce. Część drużyny, na czele z kapitanem Bartoszem Rymaniakiem, pojawi się na spektaklu "Czeski dyplom" otwierającym I Kielecki Międzynarodowy Festiwal Teatralny. Początek festiwalu już w najbliższy poniedziałek.

Promocyjne bilety na "Czeski dyplom"

czwartek, 11 października 2018 15:18

Spektakl „Czeski dyplom" w reżyserii Piotra Ratajczaka zainauguruje w najbliższy poniedziałek I Kielecki Międzynarodowy Festiwal Teatralny. W związku z tym, że jest to pierwszy spektakl festiwalowy, teatr oferuje bilety w specjalnej cenie 10 złotych. Promocja obowiązuje tylko w piątek i sobotę.

"Archipelag" w Kieleckim Teatrze Tańca

sobota, 20 października 2018 23:22

Spektakl "Archipelag" w wykonaniu Teatru Tańca Caro będzie można obejrzeć 20 października o godzinie 20.30 na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca.

 

Spektakl o św. Stanisławie Kostce

niedziela, 07 października 2018 22:49

"Święty Buntownik" to tytuł spektaklu według scenariusza Aleksandry Klusek-Gębskiej, który zostanie wystawiony 7 października o godzinie 19 w sali teatralnej kościoła pod wezwaniem św. Jadwigi Królowej w Kielcach. Przedstawienie przygotowała młodzież z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

"Zobacz jazz" z Kieleckim Teatrem Tańca

piątek, 05 października 2018 14:48

Spektakl "Zobacz Jazz. Hymn of Life & Golden Ages" zainauguruje nowy sezon artystyczny Kieleckiego Teatru Tańca. Wydarzenie odbędzie się w pierwszy piątek października na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Koziołek Matołek zawędruje na Ukrainę

wtorek, 04 września 2018 22:16

Podczas obchodów "Dnia Winnicy" na Ukrainie zaprezentowany zostanie spektakl „Przygody Koziołka Matołka” w reżyserii Lucyny Sypniewskiej. Sztukę przedstawi winnickiej publiczności w najbliższą sobotę kielecki Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna