Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Spektakl

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Krzyżacy" w KCK

sobota, 10 listopada 2018 10:55

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zachęca do uczczenia setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości obejrzeniem spektaklu "Krzyżacy" w reżyserii Michała Kotańskiego. Pokaz odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 19 na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

"Alicja w Krainie Czarów"

wtorek, 11 grudnia 2018 10:31

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakl "Alicja w Krainie Czarów", który będzie można zobaczyć od 11 do 14 grudnia na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

„Tym razem przyjdź bez dzieci”. W taki sposób Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach zaprasza na spektakl „Dziady po Białoszewskim” w reżyserii Anny Retoruk. Sztukę o jednym z najwybitniejszych polskich poetów w ramach funkcjonującej w „Kubusiu” Sceny dla Młodzieży i Dorosłych będzie można obejrzeć w najbliższy piątek i sobotę o godzinie 18.

Piłkarze obejrzą "Czeski dyplom"

piątek, 12 października 2018 13:51

Teatr im. Stefana Żeromskiego zaczyna współpracę z klubem Korona Kielce. Część drużyny, na czele z kapitanem Bartoszem Rymaniakiem, pojawi się na spektaklu "Czeski dyplom" otwierającym I Kielecki Międzynarodowy Festiwal Teatralny. Początek festiwalu już w najbliższy poniedziałek.

Promocyjne bilety na "Czeski dyplom"

czwartek, 11 października 2018 15:18

Spektakl „Czeski dyplom" w reżyserii Piotra Ratajczaka zainauguruje w najbliższy poniedziałek I Kielecki Międzynarodowy Festiwal Teatralny. W związku z tym, że jest to pierwszy spektakl festiwalowy, teatr oferuje bilety w specjalnej cenie 10 złotych. Promocja obowiązuje tylko w piątek i sobotę.

"Archipelag" w Kieleckim Teatrze Tańca

sobota, 20 października 2018 23:22

Spektakl "Archipelag" w wykonaniu Teatru Tańca Caro będzie można obejrzeć 20 października o godzinie 20.30 na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca.

 

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna