Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Spektakl

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Spektakl o heroicznej bohaterce

środa, 20 marca 2019 23:48

Irenie Sendlerowej poświęcony będzie spektakl „Kto ratuje jedno życie, ten ratuje cały świat" w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Osieku, który będzie można zobaczyć 21 marca w Centrum Edukacyjnym „Przystanek Historia" IPN w Kielcach.

Wiosenne promocje w Teatrze

środa, 20 marca 2019 10:06

Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zaprasza na sztukę "≈[prawie równo]" w reżyserii Uny Thorleifsdottir. Widzowie mogą skorzystać z licznych wiosennych promocji i zakupu biletów z bonusami.

"Dzienniki Gwiazdowe" Lema

niedziela, 24 marca 2019 13:22

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na spektakl "Dzienniki Gwiazdowe" w wykonaniu krakowskiego Teatru Groteska. Odbędzie się on 24 i 25 marca na Dużej Scenie KCK.

Premiera sztuki na Dzień Kobiet

piątek, 08 marca 2019 13:03

Premierę sztuki „Olśnienie” na podstawie komedii Nikołaja Kolady, Baba Chanel będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę w Szkole Podstawowej w Woli Jachowej. Spektakl zostanie wystawiony przez nowopowstałą grupę teatralną „Scena Górna” w ramach obchodów Gminnego Dnia Kobiet.

"Kariera po polsku"

środa, 10 kwietnia 2019 16:07

Już 10 kwietnia gwiazdy spektaklu "Kariera po polsku" odwiedzą Kielce. Przed publicznością wystąpią Małgorzata Lewińska, Maciej Damięcki, Andrzej Beya-Zaborski, Jacek Kawalec i Ewa Konstańciak.

Z okazji Narodowego Dnia Pamięci o Żołnierzach Wyklętych uczniowie szkół ponadpodstawowych z województwa świętokrzyskiego obejrzeli spektakl pt. „Wyklęci przez komunistów żołnierze niezłomni”. Prezentacja odbyła się w Kieleckim Centrum Kultury.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna