Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Malików

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Od poniedziałku ogromne utrudnienia na Malikowie

poniedziałek, 11 lutego 2019 08:07

Drogowcy wrócili na ulicę Malików, gdzie trwa budowa ronda przy wjeździe do nowego centrum logistycznego. Kierowcy muszą się przygotować na spore utrudnienia.

Nowe rondo oraz drogi techniczne powstaną na Malikowie w związku z budową ogromnego centrum magazynowo-logistycznego. Inwestycję przeprowadzi firma Panattoni, jednak miasto dopłaci do niej 1 milion złotych.

Jak informuje branżowy portal inwestycje.kielce.pl, gigant branży nieruchomości przemysłowych Panattoni Europe zbuduje obiekty produkcyjno-magazynowe na Malikowie. Inwestycja obejmie 2 hektary gruntów. – Na pewno powstanie dużo miejsc pracy – mówi Filip Pietrzyk z kieleckiego ratusza.

Nie ma już utrudnień na krajowej "9" w Byszówce w powiecie Sandomierskim. Przez ok. 3 godziny trasa była częściowo zablokowana po potrąceniu rowerzysty – informuje Punkt Informacji Drogowej.

Od czwartku uważajcie na Ślichowicach. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Kielcach  22. września, zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Piekoszowskiej z ul. Malików w związku z prowadzoną inwestycją.

 

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna