Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Agata Wojtyszek

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Remont dworca PKP zagrożony?

środa, 13 marca 2019 13:42

Gdy wydawało się, że temat remontu dworca PKP w końcu posunie się naprzód pojawił się nowy problem. Władze Kielc nie są przekonane czy dworcowy parking powinien być budowany nad torami. Wojewoda Świętokrzyski, Agata Wojtyszek oczekuje od Bogdana Wenty stanowczych decyzji.

Rusza Fundusz Dróg Samorządowych, który jest szansą na poprawę stanu dróg, ale także bezpieczeństwa na nich.

Kielczanie pamiętają o weteranach

piątek, 07 września 2018 11:32

W Kielcach odbywają się obchody Dnia Weterana Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej. O godzinie 10 wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek, senator Krzysztof Słoń oraz minister Jan Józef Kasprzyk złożyli kwiaty przed Pomnikiem Katyńskim na Cmentarzu Partyzanckim, a pół godziny później przed tablicą pamiątkową na Cmentarzu Nowym w Kielcach.

 

Agata Wojtyszek: Pamiętajmy o Konstytucji 3 Maja

poniedziałek, 30 kwietnia 2018 11:32

Święto Józefa Robotnika, Dzień Flagi, Święto Konstytucji 3 Maja – te dni obchodzić będziemy już od jutra. Uroczystości będą odbywać się także w naszym regionie. Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski podkreśla jak cenny jest ten czas dla wszystkich Polaków.

Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz odwiedził Święty Krzyż. Podczas swojej wizyty zapowiedział, że to miejsce ma być ważne dla Wojska Polskiego. – To bardzo ważna wiadomość dla naszego regionu. Jak bowiem zapowiedział Pan minister, Święty Krzyż stanie się duchową stolicą Wojska Polskiego – przypomniała wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek w  audycji „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat.

Trwają prace nad siecią szkół

czwartek, 09 lutego 2017 09:38

- Wszystkim nam zależy na tym, by reforma oświaty w naszym województwie została wprowadzona w należyty sposób i ze zwróceniem uwagi na tych najważniejszych, czyli uczniów - powiedziała Agata Wojtyszek, wojewoda świętokrzyski, w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna