Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Policja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Zwłoki młodego mężczyzny zostały znalezione na dnie zbiornika wodnego w miejscowości Kołomań. To prawdopodobnie 18-letni mieszkaniec gminy Zagnańsk, który zaginął dwa dni temu.

Zaginęła 15-latka

środa, 06 marca 2019 16:43

Zaginęła 15-letnia mieszkanka Gózdu (powiat skarżyski) Katarzyna Kasprzycka. Ostatni raz widziana była we wtorek 05.03.2019 r. o godzinie 11.00. Od tamtej pory rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu. 15-latkę poszukują policjanci z Komendy Powiatowej w Skarżysku-Kamiennej.

 

Fałszywy okazał się alarm bombowy w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach. Pracownicy otrzymali informację, że w budynku podłożony został ładunek wybuchowy drogą elektroniczną. Ewakuowano ponad 300 osób. Policjanci szukają sprawcy.

 Starostwo Powiatowe w Kielcach wraz z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach oraz okręgowymi stacjami kontroli pojazdów z terenu powiatu organizuje akcję "Bezpieczne ferie". W jej ramach można dokonać bezpłatnej oceny stanu technicznego autokarów wiozących dzieci na zimowy wypoczynek.

Do dwóch przypadków wychłodzenia organizmu doszło od początku tego sezonu zimowego na terenie Kielc i powiatu kieleckiego. W ciągu dwóch dni życie stracili 56-cio i 32-letni mężczyźni. Policjanci apelują o większą czujność i zwracanie uwagi na osoby bezdomne oraz nietrzeźwych.

Wjechała na czerwonym świetle. Została potrącona

wtorek, 16 października 2018 11:17

46-letnia rowerzystka została potrącona przez samochód osobowy na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej i Krakowskiej. Kobieta trafiła do szpitala.

Strona 1 z 59

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna