Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: rekrutacja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Poznaliśmy wyniki rekrutacji do szkół średnich w województwie świętokrzyskim. W całym regionie do wszystkich placówek aplikowało około 20 tysięcy uczniów, z czego około 2 tysięcy nie dostało się do wymarzonej szkoły. W samych Kielcach więcej niż jedną placówkę wybrało 432 uczniów.

Trwa rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli samorządowych w Kielcach. Do placówek pierwszego wyboru nie dostało się 63 dzieci, ale wolne miejsca są jeszcze w 26 przedszkolach i oddziałach przedszkolnych.

Zmiany w rekrutacji na UJK

piątek, 11 stycznia 2019 14:17

Uniwersytet Jana Kochanowskiego  wprowadził progi punktowe, które przyszli studenci muszą przekroczyć aby móc złożyć aplikację na poszczególne kierunki.

W przyszłym roku szkolnym o przyjęcie do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych będą ubiegali się po raz pierwszy absolwenci ośmioletniej szkoły podstawowej i trzeciej klasy gimnazjum. Zwiększy sie liczba uczniów, ale kuratorium oświaty przekonuje, że w naszym regionie wszyscy będą mieli zapewnione miejsca.

Nabór do Seminarium

wtorek, 26 czerwca 2018 09:58

Trwa nabór w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach na rok Akademicki 2018/2019. Alumni Seminarium stają się jednocześnie studentami Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, stąd obowiązują kryteria rekrutacji takie, jak na Wydziale Teologii KUL.

Rekrutacja do szkół średnich

poniedziałek, 21 maja 2018 11:18

Od 14 maja trwa rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych. Do 20 czerwca uczniowie trzecich klas gimnazjum wybierają swoją przyszłą szkołę.

Strona 1 z 4