Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Muzeum Zabawek i Zabawy

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


W Muzeum Zabawek i Zabawy można oglądać nową wystawę pt. „Konie różnej maści”. Prezentowane eksponaty to głównie konie wykonane z drewna, ale znalazły się również gliniane oraz wełniane.

Występ Andrzeja Zielińskiego, założyciela słynnej grupy "Skaldowie" będzie towarzyszył otwarciu sali koncertowej w Muzeum Laurensa Hammonda w Kielcach. Wydarzenie zaplanowano na 1 września.

 

Świat Klocków w Muzeum Zabawek

poniedziałek, 14 maja 2018 14:13

Jakimi klockami bawiły się dzieci 100 lat temu? Jak zmieniały się te zabawki przez dziesięciolecia? Na te i wiele innych pytań odpowie wystawa „Kolorowy świat klocków”, której premiera już 25 maja w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

Rozpoczął się Tydzień Kultury Języka

poniedziałek, 05 marca 2018 16:46

Konkursy krasomówcze, spotkania z językoznawcami i warsztaty artystyczne – między innymi takie atrakcje atrakcje przygotowane zostały w ramach rozpoczętego właśnie 26. Tygodnia Kultury Języka Polskiego. Tegoroczna seria imprez kulturalnych odbywa się pod hasłem „Oracja i czytelnictwo zawsze w modzie”.

Kot sam w domu. Co wtedy robi?

piątek, 23 lutego 2018 15:40

„Co mój kot robi w domu kiedy nikogo nie ma?” - na takie pytanie muszą odpowiedzieć uczestnicy literacko-plastycznego konkursu, który organizuje Muzeum Zabawek i Zabawy wraz z kieleckim oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Lalki z Iranu

piątek, 02 lutego 2018 16:22

Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach zaprezentuje wystawę irańskich lalek teatralnych pt. „Kosmos Zahry Sabri”. Na ekspozycji zobaczymy prace reżyserki i scenografki Zahry Sabri, która karierę artystyczną rozpoczęła w 1990 roku, formując grupę teatralną Yas-e-Tamam. Kieleckie muzeum, we współpracy z Teatrem Lalki i Aktora „Kubuś”, pokaże lalki z sześciu zrealizowanych w Teheranie spektakli.

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna