Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Podatki

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Na trzech filarach ma się opierać program ulg podatkowych dla przedsiębiorców. Władze miasta chcą w ten sposób zachęcić biznes do inwestowania w Kielcach.

Wygląda na to, ze nowe władze natrafiły na pierwszy orzech, który będzie trudny do zgryzienia. Chodzi o podwyżkę podatku od nieruchomości, która zaplanowana jest w projekcie budżetu na przyszły rok. Przedsiębiorcy chcą zmian, bo nie wyobrażają sobie podwyżki.

Szybki PIT - rozlicz się bez stresu

środa, 22 marca 2017 08:21

W dniach 24 - 25 marca 2017 r. w pięciu galeriach handlowych woj. świętokrzyskiego w godzinach od 12.00 do 20.00 pracownicy urzędów skarbowych i Izby Administracji Skarbowej w Kielcach pełnić będą dyżury w tymczasowych punktach wysyłania zeznań rocznych drogą elektroniczną.

W urzędach skarbowych zapłacimy kartą

czwartek, 26 stycznia 2017 10:40

Świętokrzyskie ma być pierwszym województwem w Polsce, w którym przeprowadzony zostanie pilotaż płatności bezgotówkowych w Urzędach Skarbowych. 

W Polsce z każdym rokiem przybywa milionerów. W ciągu ostatniego roku grono zamożnych powiększyło się o 1400 osób. Procentowo najwięcej nowych krezusów przybyło w województwie świętokrzyskim, ich liczba powiększyła się o jedną trzecią.

 

Naczelny Sąd Administracyjny zdecydował – Kielce muszą oddać pieniądze kieleckim przedsiębiorcom.

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna