Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Dominika Więckowska

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Honorata Syncerz i Dominika Więckowska zostały pierwszymi zawodniczkami w historii Korony Handball, które otrzymały  powołanie do seniorskiej reprezentacji Polski. – To tylko motywuje do jeszcze cięższej pracy – mówią zgodnie szczypiornistki kieleckiego zespołu.  

Dominika Więckowska w kadrze B

czwartek, 08 listopada 2018 15:28

Dominika Więckowska, rozgrywająca Korony Handball, została powołana na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski B. Na liście rezerwowej znalazły się dwie inne zawodniczki kieleckiego klubu: Aleksandra Orowicz i Edyta Charzyńska.

Szczypiornistki Korony Handball, po przymusowej pauzie w poprzedni weekend, wracają do gry o superligowe punkty. Kielczanki w sobotę w meczu 16. kolejki na wyjeździe zmierzą się z SPR-em Pogonią Szczecin.

Rozgrywająca Korony Handball - Dominika Więckowska  zagrała w barwach młodzieżowej reprezentacji Polski w turnieju  eliminacyjnym do mistrzostw Europy, który odbył się w Ratyzbonie. „Biało-czerwone” nie zdołały uzyskać kwalifikacji na czempionat Starego Kontynentu w swojej kategorii wiekowej.

Rozgrywająca Korony Handball - Dominika Więckowska zaliczyła kolejne występy w juniorskiej kadrze Polski. Zawodniczka kieleckiego klubu zagrała na festiwalu Handballweek, który odbył się w Holandii. 

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna