Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Orange

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Firma Orange Polska powinna wysłać do burmistrza Chęcin Roberta Jaworskiego i starosty kieleckiego Michała Godowskiego oficjalne pismo z prośbą o wyznaczenie działek, na których mógłby stanąć maszt telefonii komórkowej. Urzędnicy wciąż czekają na kontakt ze strony przedstawicieli operatora w tej sprawie.

Operator i samorządowcy chcą kompromisu

piątek, 06 października 2017 15:48

Firma Orange Polska chce zmienić lokalizację dla 40-masztu sieci komórkowej, który pierwotnie miał stanąć w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Etnograficznego w Tokarni i domostw. To zadeklarowali w Kielcach przedstawiciele firmy. Przypomnijmy, ze usytuowanie planowanej inwestycji wzbudziło sporo kontrowersji. Na antenę nie zgadzali się pracownicy Muzeum Wsi Kieleckiej, któremu podlega skansen i lokalna społeczność.

Petycja w sprawie anteny. Mieszkańcy się nie poddają

poniedziałek, 02 października 2017 11:11

Mieszkańcy Tokarni i okolicznych miejscowości nadal protestują przeciwko planom inwestycyjnym firmy Orange Polska. Przypomnijmy, że operator zamierza wybudować wieżę kratową o wysokości 40 metrów na działce sąsiadującej z tamtejszym skansenem. Mieszkańcy starają się skłonić szefów przedsiębiorstwa do zmiany lokalizacji dla anteny. Teraz kierują do Orange Polska petycję. Podpisać się pod nią może każdy, kto nie zgadza się z planami operatora.

Antena przy skansenie? Sprzeciw!

środa, 06 września 2017 10:22

Plany budowy wieży kratowej o wysokości 40 metrów w sąsiedztwie Parku Etnograficznego w Tokarni wciąż wzbudzają wiele kontrowersji. Stację bazową chce postawić firma Orange Polska. Inwestycji sprzeciwia Muzeum Wsi Kieleckiej. Zamiary operatora oprotestowali także mieszkańcy pobliskich terenów.

Maksymalnie do 2018 roku ponad 50% gospodarstw domowych będzie miało możliwość dostępu na aktualnie najszybszego Internetu w Polsce o prędkości nawet do 300 megabitów na sekundę. 

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna