STARCOM MULTI (7)
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: kultura
online button
online button

Historia w filmie po raz piąty

poniedziałek, 18 czerwca 2018 10:59

Już w najbliższy czwartek w kinie Fenomen w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach będzie można zobaczyć film "Zgoda" w reżyserii Macieja Sobieszczańskiego. Projekcja zostanie zrealizowana w ramach trwającej od marca V edycji Kieleckiego Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych „Historia w  filmie”, przedstawiających najnowszą historię Polski.

 

Premiera nowego teatru w Kielcach

czwartek, 24 maja 2018 14:38

TeTaTeT, czyli twarzą w twarz – to nazwa nowego kieleckiego teatru, który już 26 maja zaprezentuje swoją premierową sztukę „Umrzeć ze śmiechu” w reżyserii Mirosława Bielińskiego. Artyści chcą, by dobry humor, wartka akcja i dowcip pozbawiony wulgarności były ich znakami firmowymi.

Wystawy w Muzeum Dialogu Kultur

środa, 09 maja 2018 09:59

Wystawa fotografii, czy „Świętokrzyskie–Winniczyzna oczami partnera” – takie ekspozycje można oglądać  w Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach. Do odwiedzenia muzeum zachęca jego kierownik, Agnieszka Caban, która była gościem w programie „Prawdę mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Długi weekend majowy na Wzgórzu Zamkowym

poniedziałek, 30 kwietnia 2018 13:35

Wystawy plenerowe, ekspozycje artystyczne, czy warsztaty rodzinne. Bogatą ofertę na „majówkę” przedstawia Wzgórze Zamkowe. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

We wtorkowej audycji Prawdę Mówiąc na antenie Radia eM Kielce gośćmi Katarzyny Bernat byli Rafał Nowak – dyrektor Wzgórza Zamkowego w Kielcach oraz Sławomir Mazur – dziennikarz TVP3 Kielce. Z ich inicjatywy powstał film fabularny o biskupie Kaczmarku.

Morawica: Cecyliada – święto artystów.

wtorek, 21 listopada 2017 12:57

Artyści z terenu miasta i gminy Morawica po raz kolejny spotkali się w ramach Cecyliady. Nazwa wydarzenia nawiązuje do obchodzonego 22 listopada wspomnienia św. Cecylii – patronki muzyki i śpiewu kościelnego.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna