Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Centrum Edukacyjne IPN

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Film o Józefie Piłsudskim

środa, 14 listopada 2018 17:10

Centrum Edukacyjne IPN „Przystanek Historia” zaprasza na projekcję filmu dokumentalnego z 1937 roku  pt „Józef Piłsudski”. Dokument będzie można obejrzeć w najbliższą środę w siedzibie Centrum.

"Ziemia Świętokrzyska: Droga do Niepodległości 1914 – 1918" to tytuł wystawy, która zostanie otwarta w najbliższą środę w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” w Kielcach. Ekspozycja powstanie z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Seans historyczny w Przystanku Historia

środa, 12 września 2018 09:35

W Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” odbędzie się kolejna projekcja w stałym cyklu „Seans historyczny”, w którym prezentowane są filmy fabularne, dokumentalne oraz reportaże z towarzyszącym im komentarzem historyka.

Instytut Pamięci Narodowej oraz Fundacja Rosa i Fundacja Sensoria – organizatorzy ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię! – zapraszają nauczycieli historii i edukatorów pracujących z młodzieżą w wieku 16-19 lat do udziału w bezpłatnym seminarium skupiającym się wokół nowoczesnego i aktywnego nauczania o historii Polskiego Państwa Podziemnego i Powstania Warszawskiego.

 

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna