Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Centrum Edukacyjne IPN

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Spektakl o heroicznej bohaterce

środa, 20 marca 2019 23:48

Irenie Sendlerowej poświęcony będzie spektakl „Kto ratuje jedno życie, ten ratuje cały świat" w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Osieku, który będzie można zobaczyć 21 marca w Centrum Edukacyjnym „Przystanek Historia" IPN w Kielcach.

Już w najbliższy piątek w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia" w Kielcach odbędzie się seminarium poświęcone historii polsko-węgierskiej. Organizatorami wydarzenia są Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Kielcach oraz Węgierski Instytut Kultury.

29 uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z naszego regionu weźmie udział w eliminacjach dla województwa świętokrzyskiego w ramach V Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”. Odbędą się one w najbliższy piątek w Centrum Edukacyjnym „Przystanek Historia” IPN w Kielcach.

Dwie nowe wystawy w Przystanku Historia

piątek, 18 stycznia 2019 13:33

"Polsko-bolszewicka wojna na plakaty" oraz "Rewolucja społeczna czy dzika przebudowa. Przekształcenie własności  w Polsce w latach 1944-1956" to dwie nowe wystawy dostępne w Centrum Edukacyjnym "Przystanek Historia".

Film o Józefie Piłsudskim

środa, 14 listopada 2018 17:10

Centrum Edukacyjne IPN „Przystanek Historia” zaprasza na projekcję filmu dokumentalnego z 1937 roku  pt „Józef Piłsudski”. Dokument będzie można obejrzeć w najbliższą środę w siedzibie Centrum.

"Ziemia Świętokrzyska: Droga do Niepodległości 1914 – 1918" to tytuł wystawy, która zostanie otwarta w najbliższą środę w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” w Kielcach. Ekspozycja powstanie z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna