em.kielce.pl
Jesteś tutaj:Radio eM»Wyświetlenie artykułów z etykietą: wisla plock

Hulajnoga konkurs 700x200

Hulajnoga konkurs 300x250

Korona Kielce w czwartkowym meczu 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy przegrała na wyjeździe z Wisłą Płock 1:2. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie i po stałych fragmentach gry. W 32. minucie bezpośrednim trafieniem z rzutu wolnego gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Dominik Furman. W 41. minucie wyrównał Elia Soriano, który pewnie wykorzystał rzut karny. Tuż przed zejściem do szatni po krótkim rozegraniu wolnego gola dającego finalnie trzy punkty strzelił Ariel Borysiuk. "Żółto-czerwoni" mają czego żałować, bo w całym spotkaniu stworzyli zdecydowanie więcej sytuacji od płocczan. Dla zespołu prowadzonego przez Leszka Ojrzyńskiego to czwarta wygrana z rzędu.

Wisła Płock, najbliższy ligowy rywal Korony Kielce, odpadła z Pucharu Polski. Klub z Mazowsza w 1/8 finału nieoczekiwanie przegrał na wyjeździe z pierwszoligową Puszczą Niepołomice 1:3.