Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Teatr Kubuś

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Kolejne pieniądze dla Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach. Tym razem placówka otrzymała od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 43 tysiące złotych dofinansowania na realizację projektu „Wczytuję sztukę – warsztaty teatralne”.

Warsztaty lalkarskie w Geoparku

niedziela, 07 października 2018 15:53

Bezpłatne warsztaty lalkarskie odbędą się w najbliższą niedzielę w Centrum Geoedukacji w Kielcach. Wydarzenie odbywać się będzie w ramach „Festiwalu małych podróżników" organizowanego przez Geopark.

"Kubuś" zaprasza seniorów

wtorek, 25 września 2018 10:33

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach przyłącza się do ogólnopolskiego projektu 60+ Kultura. Przedsięwzięcie realizowane jest już po raz trzeci, a jego organizatorem jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Warsztaty radiowe w Radiu eM

wtorek, 14 sierpnia 2018 11:04

Osiem osób wzięło udział w warsztatach radiowych w radiu eM Kielce, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w ramach festiwalu "Hurra! ART!". Młodzi ludzie próbowali swoich sił w różnych formach, a efekt ich pracy możecie Państwo zobaczyć poniżej. Zajęcia prowadziła nasza redakcyjna koleżanka Aleksandra Niemczyk.

 

Hurra!Art! już w sobotę

środa, 08 sierpnia 2018 16:18

Trzy weekendy prezentacji spektakli, pokazy filmów oraz czytania sztuk to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na uczestników czwartej edycji "Wakacyjnego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!", który rozpocznie się w najbliższy weekend w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Tegoroczna edycja warsztatów będzie odbywać się pod hasłem "Odwagi".

 

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach zaprasza do udziału w międzynarodowym  konkursie na koncepcję i realizację lalki, animowanego obiektu lub innej formy teatralnej.

Strona 1 z 20

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna