Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Światowy Dzień Chorego

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Kościół modli się za chorych

niedziela, 10 lutego 2019 15:10

-Światowy Dzień Chorego, to dzień alarmu dla ludzi zdrowych, aby bronić się przed egoizmem i wszelkimi formami znieczulicy. Ten dzień zaprasza nas, aby przybrać na siebie szatę miłosiernego samarytanina - mówił podczas diecezjalnych obchodów Dnia Chorego biskup kielecki Jan Piotrowski.

Dzień Chorego w kieleckim hospicjum

wtorek, 13 lutego 2018 18:22

W Hospicjum imienia świętej Matki Teresy z Kalkuty odbyły się obchody Światowego Dnia Chorego. Podczas Mszy świętej, w tamtejszej kaplicy modlono się w intencji cierpiących ale nie tylko. Duchowni podkreślali także znaczenie wolontariuszy pracujących wśród pacjentów tego ośrodka.

Biskup spotkał się z chorymi

niedziela, 11 lutego 2018 18:19

Biskup Kielecki Jan Piotrowski spotkał się ze Stowarzyszeniem „Nadzieja” i chorymi podczas Mszy świętej. Odbyła się ona w dolnym kościele Sanktuarium Świętego Józefa Opiekuna Rodziny. Kapłani udzielili chętnym sakramentu namaszczenia chorych.

Dzień Chorego w hospicjum

sobota, 10 lutego 2018 23:03

We wtorek 13 lutego o godzinie 12 w Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach rozpoczną się obchody Światowego Dnia Chorego. Otworzy je Msza św. w kaplicy pod przewodnictwem biskupa Andrzeja Kalety.

Światowy Dzień Chorego z NFZ

czwartek, 08 lutego 2018 12:29

Świętokrzyski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza w piątek, 9 lutego do specjalnego stanowiska z materiałami informacyjnymi, edukacyjnymi, profilaktycznymi oraz dotyczącymi najnowszych zmian i programów w ochronie zdrowia, jak „Leki 75+”, wsteczne ubezpieczenie, abolicja dotycząca poniesienia kosztów świadczeń opieki zdrowotne.

Obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego

czwartek, 11 lutego 2016 14:15

Obchody Światowego Dnia Chorego w kościele św. Stanisława na kieleckim Barwinku przyciągnęły wielu wiernych. Uroczystościom przewodniczył biskup kielecki Jan Piotrowski.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna