Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Kielecki Teatr Tańca

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

"Archipelag" w Kieleckim Teatrze Tańca

sobota, 20 października 2018 23:22

Spektakl "Archipelag" w wykonaniu Teatru Tańca Caro będzie można obejrzeć 20 października o godzinie 20.30 na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca.

 

"Zobacz jazz" z Kieleckim Teatrem Tańca

piątek, 05 października 2018 14:48

Spektakl "Zobacz Jazz. Hymn of Life & Golden Ages" zainauguruje nowy sezon artystyczny Kieleckiego Teatru Tańca. Wydarzenie odbędzie się w pierwszy piątek października na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Taneczna gala w Kieleckim Centrum Kultury

poniedziałek, 18 czerwca 2018 15:32

Już we wtorek i środę na dużej scenie Kieleckiego Centrum Kultury zaprezentują się wszystkie grupy otwarte oraz zespoły taneczne, które na co dzień działają w szkole Kieleckiego Teatru Tańca.

Kielecki Teatr Tańca 1 czerwca wystawi na Kadzielni spektakl „Alicja w krainie czarów”. Widowiskowa adaptacja baśni ma przyciągnąć z ościennych województw do Kielc rodziny z dziećmi.

 

„Pasja” w Kieleckim Teatrze Tańca

środa, 21 marca 2018 16:34

Jak co roku, tuż przed Wielkanocą, Kielecki Teatr Tańca zagra spektakl „Pasja”. Nietuzinkowa inscenizacji o męce Chrystusa zobaczymy w ten czwartek 22 marca. Artyści wystąpią dwukrotnie: o godzinie 10 i 19.

Kielecki Teatr Tańca przedstawił bardziej szczegółowe plany co do spektaklu „Alicja w krainie czarów”, który wystawiony zostanie 1 czerwca w tutejszym amfiteatrze. Opowieść ma być wzbogacona i będą jej towarzyszyły dodatkowe atrakcje. Całość zapowie kampania promocyjna, również poza miastem. Widowiskowa adaptacja baśni na Kadzielni ma przyciągnąć do Kielc rodziny z dziećmi.

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna