Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Kielecki Teatr Tańca

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Choć kieleccy radni dyskutowali dziś nad zmianami w budżecie miasta sięgającymi kilkudziesięciu milionów złotych, to największą dyskusję wywołała prośba Kieleckiego Teatru Tańca. Miejska instytucja wnioskowała o 30 tysięcy złotych na spektakl, który już się odbył.

Wieczór premierowy Kieleckiego Teatru Tańca

wtorek, 13 listopada 2018 15:35

"Drewniany Książę" i „Cudowny Mandaryn” to tytuły dwóch premier, które 25 listopada przedstawią  kieleckiej publiczności tancerze z Kieleckiego Teatru Tańca. Choreografię do spektakli przygotowali Elżbieta i Grzegorz Pańtak.

 

Dwie premiery Kieleckiego Teatru Tańca

niedziela, 25 listopada 2018 13:31

25 listopada 2018 roku na dużej scenie Kieleckiego Teatru Tańca odbędzie się premiera dwóch baletów „Drewniany Książę” i  „Cudowny Mandaryn” w choreografii Elżbiety i  Grzegorza Pańtaków.

"Alicja w Krainie Czarów"

wtorek, 11 grudnia 2018 10:31

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na spektakl "Alicja w Krainie Czarów", który będzie można zobaczyć od 11 do 14 grudnia na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

"Archipelag" w Kieleckim Teatrze Tańca

sobota, 20 października 2018 23:22

Spektakl "Archipelag" w wykonaniu Teatru Tańca Caro będzie można obejrzeć 20 października o godzinie 20.30 na Dużej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca.

 

"Zobacz jazz" z Kieleckim Teatrem Tańca

piątek, 05 października 2018 14:48

Spektakl "Zobacz Jazz. Hymn of Life & Golden Ages" zainauguruje nowy sezon artystyczny Kieleckiego Teatru Tańca. Wydarzenie odbędzie się w pierwszy piątek października na Dużej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury.

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna