kibicuj
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Hurra ART
online button
online button

Trzy weekendy prezentacji spektakli, pokazy filmów oraz czytania sztuk to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na uczestników czwartej edycji "Wakacyjnego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!", która odbędzie się w sierpniu w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Nowym przedsięwzięciem towarzyszącym imprezie będą bezpłatne warsztaty medialne dla młodzieży.

 

Hurra! ART! Po raz ostatni w tym roku

czwartek, 24 sierpnia 2017 15:15

Gościnne spektakle, warsztaty i spotkania w przestrzeni miejskiej. Tak upłynie ostatni weekend z Wakacyjnym Festiwalem Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART! W tę sobotę o godzinie 11 zobaczymy dwie inscenizacje dla dzieci. Teatr Guliwer z Warszawy zaproponuje „Traktat o wykradaniu owoców”, a Teatr Miniatura z Gdańska sztukę pt. „Kasieńka”.

Trwa 3. Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!. W tę sobotę o godzinie 11 imprezę rozpoczną warsztaty dla rodziców i pedagogów. Następnie o 15 na scenie Teatru „Kubuś” zobaczymy spektakl Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu pt. „Blisko”. O 18 zaś rozpocznie się pokaz filmów krótkometrażowych dla widzów od 12 roku życia.

Zdobili latający dywan

niedziela, 06 sierpnia 2017 22:06

Przedmiot znany ze zbioru baśni pt. „Księga tysiąca i jednej nocy” stworzyli pracownicy Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” wraz z kielczanami spędzającymi popołudnie w centrum miasta. - Dzieci i dorośli pięknie ozdobili latający dywan, który następnie wzniósł się wysoko do góry – mówi Przemysław Żmiejko z „Kubusia”. Happening odbył się na Placu Artystów i zapowiadał nadchodzący 3. Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!

Domek na drzewie przy Placu Artystów

niedziela, 30 lipca 2017 18:23

Domek na drzewie w nieoczekiwanym wydaniu powstał przy Placu Artystów. Przygotowali go pracownicy Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” wraz z kielczanami spędzającymi wolne popołudnie w centrum miasta. Nie powstała jednak tradycyjna konstrukcja, która wprost przypominałaby domek, lecz instalacja o symbolicznym znaczeniu.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna