Na antenie: Twoje Ulubione Wakacje
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: wystawa

Na antenie: Twoje Ulubione Wakacje
online button
online button

Kilkadziesiąt unikatowych zdjęć z opisem i fragmentami poezji znalazło się na wystawie pt. „Legionów droga do Niepodległej", która została otwarta w piątek na dziedzińcu Wzgórza Zamkowego w Kielcach. Ekspozycja łączy się z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

"Czołem, Mości Panowie!" wystawa w Oblęgorku

czwartek, 09 sierpnia 2018 12:30

Muzeum Narodowe w Kielcach zaprasza do zwiedzenia wystawy czasowej pt. "Czołem, Mości Panowie!", którą można zobaczyć w Pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku. W ostatnich dniach w ekspozycji zostało wprowadzonych kilka zmian.

 

W drodze do Niepodległości. Otwarcie wystawy

poniedziałek, 06 sierpnia 2018 13:44

Dziś w budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego uroczyście otwarto wystawę „W drodze do Niepodległości”. Przedstawia ona wydarzenia związane z powrotem Polski na mapę Europy oraz sylwetki zasłużonych postaci.

Święty Krzyż, Wiślica i Kielce – mistykę tych miejsc poznamy bliżej jeśli odwiedzimy ekspozycję znajdującą się przy Bazylice Katedralnej w Kielcach.

Spotkanie z kuratorem w muzeum

czwartek, 28 czerwca 2018 15:39

"W samo południe". Pod taką nazwą w najbliższą niedzielę w Muzeum Historii Kielc odbędzie się spotkanie, podczas którego Krzysztof Myśliński, jeden z kuratorów najnowszej, jubileuszowej wystawy w muzeum oprowadzi zainteresowanych po ekspozycji i podzieli się historiami dotyczącymi najciekawszych jej obiektów.

Sztuka i polityka na wystawie

wtorek, 26 czerwca 2018 15:24

Już od 3 lipca w Muzeum Dialogu Kultur przy kieleckim Rynku będzie można oglądać wystawę czasową pt. "Bolesław Biegas. Gdy sztuka spotyka się z polityką".

Strona 1 z 8

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna