STARCOM MULTI (7)

Na antenie: Koncert życzeń
Piotr Zawadzki
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Filharmonia Świętokrzyska

Na antenie: Koncert życzeń
Piotr Zawadzki
online button
online button

W filharmonii rozpoczyna się doroczny festiwal

czwartek, 05 kwietnia 2018 10:05

Utwory wybitnych polskich kompozytorów i nie tylko znów zaprezentuje Filharmonia Świętokrzyska. W ten piątek, w kieleckiej instytucji kultury rozpoczynają się 26. Świętokrzyskie Dni Muzyki. Podczas tego przeglądu usłyszymy utwory symfoniczne, jazzowe, brzmienia etno czy lirykę wokalną.

Dyrygent z Meksyku poprowadzi koncert

czwartek, 22 marca 2018 15:35

Jeden z najbardziej wpływowych ludzi w Meksyku poprowadzi piątkowy muzyczny wieczór w Filharmonii Świętokrzyskiej. Podczas koncertu „Barwy romantyzmu” za batutę chwyci Juan Carlos Lomonaco. - To doświadczony dyrygent. Współpracował z wieloma orkiestrami na całym świecie – mówi dyrektor FŚ Jacek Rogala.

Jeden z większych hitów filmowych ostatnich lat przypomni Filharmonia Świętokrzyska. We wtorek 21 marca o godzinie 18.30 instytucja zaprasza na projekcję filmu pod tytułem „Boska Florence” z Meryl Streep w roli głównej. To połączenie opowieści biograficznej z komedią o śpiewaczce, która mimo braku talentu zrobiła muzyczną karierę.

Koncerty w Filharmonii Świętokrzyskiej

czwartek, 15 marca 2018 15:54

„Kieleckie pory roku” - parateatralna kompozycja pod takim tytułem rozpocznie piątkowy wieczór w Filharmonii Świętokrzyskiej. Podczas tego koncertu wysłuchamy i zobaczymy spektakl dźwiękowy zatytułowany „Dźwiękowisko: Nie podoba mi się”. Wśród wykonawców pojawi się utalentowana młodzież z kieleckich szkół.

Artystyczną wizję misterium zobaczymy podczas dwóch widowisk. Zaprasza na nie Kieleckie Centrum Kultury. Jeden z wielkopostnych spektakli będzie jednocześnie prologiem zbliżającego się 19. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Sakralnej Anima Mundi.

Kompozycje zza oceanu w FŚ

poniedziałek, 05 marca 2018 16:37

Koncert muzyki amerykańskiej to propozycja Filharmonii Świętokrzyskiej na przyszły piątek. Usłyszymy arie z musicali i piosenki z filmów takich jak Człowiek z La Manczy oraz Kabaret. Jako solista wystąpi baryton Grzegorz Piotr Kołodziej. Koncert poprowadzi jeden z najwybitniejszych mistrzów batuty Mariusz Smolij.

Strona 1 z 17

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna