Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: kino Fenomen

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

"Wołyń" w kinie Fenomen

czwartek, 11 lipca 2019 09:06

11 lipca, o godz. 18 w kinie "Fenomen" w Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach, odbędzie się kolejna projekcja w ramach VI edycji Kieleckiego Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych „Historia w  filmie”, traktujących o najnowszej historii Polski. Widzom zostanie zaprezentowany film „Wołyń”  w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego. Słowo wstępne wygłosi Marek Jończyk, pracownik Biura Edukacji Narodowej Delegatury IPN w Kielcach.

"Historia w filmie" po raz szósty

poniedziałek, 18 marca 2019 15:35

Już wkrótce ruszy VI Kielecki Przegląd Polskich Filmów Fabularnych „Historia w  filmie”, opowiadających o najnowszej historii Polski. 28 marca w kinie Fenomen wyświetlony zostanie film „Wierna rzeka” w reżyserrr Tadeusza Chmielewskiego. Słowo wstępne wygłosi Marek Jończyk z Biura Edukacji Narodowej Delegatury IPN w Kielcach.

Kino Fenomen i Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach zapraszają na pokazy filmów islandzkich, które będą odbywać się od 15 do 18 marca czyli podczas weekendu premierowego "≈[prawie równo]".

Film i dyskusja o mieście

wtorek, 11 grudnia 2018 13:24

"Ludzie i miasto. Po co nam urbanistyka?" Pod takim tytułem w najbliższy wtorek w kinie Fenomen w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbędzie się spotkanie poświęcone miastu, jego mieszkańcom, architekturze i stylowi życia.

"Historia w filmie" - "Gorączka"

czwartek, 11 października 2018 12:30

Trwa piąta edycja Kieleckiego Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych „Historia w filmie”. W najbliższy czwartek, 11 października w kinie Fenomen Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach wyświetlony zostanie film "Gorączka" w reżyserii Agnieszki Holland.

Widnokrąg Dobrego Kina w WDK

poniedziałek, 30 lipca 2018 15:24

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza na projekcję trzech filmów pod wspólną nazwą "Widnokrąg Dobrego Kina". Filmy będzie można obejrzeć 1 sierpnia w kinie Fenomen, które działa w tej placówce.

Strona 1 z 4