Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Konflikt

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


Polacy nie są odpowiedzialni za Holocaust

wtorek, 30 stycznia 2018 10:58

- Zarówno mnie, jak i całe kierownictwo Instytutu Pamięci Narodowej zaskoczyło to, jaka burza rozpętała się wokół nowelizacji ustawy o IPN, w której znalazł się zapis zakazujący używania sformułowania "polskie obozy zagłady". Jest to dla mnie zdumiewające, ponieważ to, co zostało ujęte w ustawie jest prawdą. Nie było polskich obozów śmierci. Polacy nie są odpowiedzialni za holocaust - powiedziała Dorota Koczwańska-Kalita, naczelnik kieleckiej delegatury IPN w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

PiS: Skandal, zamach na demokrację

poniedziałek, 19 grudnia 2016 16:09

Głosowanie w sprawie ustaw budżetowej i tak zwanej dezubekizacyjnej skończyło się ogromną awanturą. Tak w skrócie można opisać to, co w ubiegły piątek wydarzyło się w Sejmie. Świętokrzyscy posłowie Prawa i Sprawiedliwości deklarują, że pozostaną nieugięci – prowadzą prace i ostro komentują działania opozycji.

Zarząd Korony gotowy na rozmowy z kibicami

czwartek, 04 sierpnia 2016 14:54

Zarząd Korony Kielce wydał oświadczenie odnoszące się do trwającego od ponad dwóch miesięcy sporu z kibicami „żółto-czerwonego” klubu. Poniżej prezentujemy jego treść. 

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna