Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: warsztaty teatralne

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Kolejne pieniądze dla Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach. Tym razem placówka otrzymała od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 43 tysiące złotych dofinansowania na realizację projektu „Wczytuję sztukę – warsztaty teatralne”.

Przyjdź na warsztaty i zainspiruj twórców

poniedziałek, 21 stycznia 2019 13:40

Przygotowanie dzieci i rodziców do obejrzenia spektaklu "Pięciu Nieudanych" oraz zainspirowanie jego twórców do niekonwencjonalnych działań inscenizacyjnych - to główne cele bezpłatnych warsztatów „Udani-nieudani”, które odbędą się 27 i 28 stycznia oraz 7 i 8 lutego w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach.

Teatr „Kubuś" od czerwca do grudnia roku realizuje warsztaty, które mają za zadanie zachęcić młodzież do aktywnego odkrywania literatury, a także przybliżyć nastolatkom specyfikę pracy teatralnej nad tekstem. Zwieńczeniem projektu będzie finał, który odbędzie się 3 grudnia w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach.

Ruszyły warsztaty "Wczytuję sztukę"

środa, 24 października 2018 09:05

W Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach rozpoczęły się warsztaty w ramach projektu „Wczytuję sztukę”. Podczas zajęć młodzież poznaje tajniki teatru i pracuje nad tekstem tak samo, jak aktorzy nad rolami, które dostają w teatrze.

 

Udział w warsztatach teatralnych to nagroda, jaką można zdobyć za udział w konkursie organizowanym przez Teatr lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach w ramach ministerialnego projektu "Wczytuję sztukę - warsztaty teatralne". Wystarczy przygotować filmik odpowiadający na pytanie "Dlaczego warto/nie warto chodzić do teatru?".

 

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna