online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: wodociągi
online button
online button

Chęciny: trwa rozbudowa sieci wodociągowej

środa, 16 sierpnia 2017 10:48

W okolicach Tokarni (gm.Chęciny) trwa rozbudowa sieci wodociągowej – informuje serwis urzędu Miasta i Gminy w Chęcinach.

Miliony na wodociągi i kanalizacje

czwartek, 22 czerwca 2017 16:42

Aż 58 milionów złotych dotacji na budowę wodociągów, kanalizacji czy ujęć wody. Zarząd województwa świętokrzyskiego podpisał 40 umów na dofinansowania inwestycji z zakresu gospodarki wodno-ściekowej. Ponadto, na liście rezerwowej znalazło się jeszcze 33 projekty, które poczekają na oszczędności poprzetargowe. Jeśli uda się zrealizować wszystkie pozytywnie zaopiniowane zadania, w regionie powstanie 114 kilometrów wodociągów, 269 sieci kanalizacyjnej oraz prawie 2400 przydomowych oczyszczalni ścieków.

Henryk Milcarz, prezes Zarządu Wodociągów Kieleckich zdobył najbardziej prestiżowy tytuł w branży wodociągowej i kanalizacyjnej - „Manager Roku 2016 WOD-KAN”. Nagrody wręczono we wtorek w Bydgoszczy podczas uroczystej gali drugiego kongresu ENVICON Water. Kongres odbywa się w ramach największych targów branżowych WOD-KAN.

Nowy hydrant „Wincenty”

czwartek, 19 maja 2016 13:29

W czwartek (19.05) w Ciekotach obok dworku Stefana Żeromskiego odsłonięty został nowy hydrant. Hydrant otrzymał imię na część ojca pisarza. „Wincenty” ma w związku z tym namalowane duże, czarne wąsy.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna