online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Chęciny
online button
online button

W otoczeniu murów zabytkowej warowni, w piątkowy wieczór odbyła się noc na zamku w Chęcinach. Uczestnicy nieprędko ją zapomną.

Piątkowy wieczór upłynął na Zamku Królewskim w Chęcinach przede wszystkim pod znakiem Nocy na Zamku. Był to jednak również ważny dzień dla Przewodników Świętokrzyskich. Właśnie wtedy do grona tej grupy zostali przyłączeni nowi członkowie.

Charytatywne granie w Chęcinach

czwartek, 18 stycznia 2018 09:56

Dwanaście zespołów wystąpi w drugiej edycji charytatywnego turnieju piłki nożnej halowej "Z Pasją dla Innych", który w sobotę odbędzie się w Hali pod Basztami w Chęcinach. Przychód uzyskany z zawodów w całości zostanie przekazany na leczenie czteroletniego Michała Nartowskiego, który zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni.

Firma Orange Polska powinna wysłać do burmistrza Chęcin Roberta Jaworskiego i starosty kieleckiego Michała Godowskiego oficjalne pismo z prośbą o wyznaczenie działek, na których mógłby stanąć maszt telefonii komórkowej. Urzędnicy wciąż czekają na kontakt ze strony przedstawicieli operatora w tej sprawie.

Polacy pokonali Irlandię na oczach legendy

sobota, 23 września 2017 09:29

Reprezentacja Polski wygrała 14:8 bokserski mecz z Irlandią w ramach Światowej Konfrontacji Boksu Olimpijskiego. W chęcińskiej „Hali pod Basztami” zaprezentowało się trzech pięściarzy KKB Rushh Kielce. Punkty dla „Biało-czerwonych” zdobyło dwóch zawodników KKB RUSHH Kielce.

Chęciny: trwa rozbudowa sieci wodociągowej

środa, 16 sierpnia 2017 10:48

W okolicach Tokarni (gm.Chęciny) trwa rozbudowa sieci wodociągowej – informuje serwis urzędu Miasta i Gminy w Chęcinach.

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna