Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: młodzież

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


Walczą o puchar burmistrza

środa, 14 marca 2018 13:25

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Sukowie w Sukowie rozgrywa się dziś X Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. Uczestniczki rywalizują o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce.

Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” już po raz dwudziesty drugi organizuje Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej, skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Głównym celem konkursu jest zachęta młodych do poznawania Pisma Świętego.

Zima z OHP

poniedziałek, 12 lutego 2018 12:05

Gdzie szukać ofert pracy? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć młodzi ludzie? Odpowiedzi na te pytania udzielą pośrednicy pracy i doradcy zawodowi Ochotniczych Hufców Pracy działających na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

Uczniowie z Włoszczowy wybrani w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta rozpoczęli w środę nową kadencję – informuje portal włoszczowskiego samorządu. Przewodniczącym został Kamil Dorożyński z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. S. Staszica.

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z diecezji kieleckiej mają szansę otrzymać stypendium w ramach  Funduszu  im. Księdza Biskupa Czesława Kaczmarka.  Specjalne wnioski należy nadesłać do Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Kielcach do 25 sierpnia.

Spotkanie młodzieży w Wiślicy

poniedziałek, 19 czerwca 2017 09:44

Za nami XV Diecezjalne Spotkanie Młodzieży. Mszy św. przewodniczył ks. biskup Marian Florczyk, a homilię wygłosił ks. biskup biskup Jan Piotrowski.

Strona 1 z 7

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna