Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Dzień Papieski

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


XVIII Dzień Papieski

niedziela, 14 października 2018 13:31

Zbiórki pieniędzy przed kościołami kieleckimi towarzyszą obchodom XVIII Dnia Papieskiego, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Promieniowanie ojcostwa". Datki złożone do puszek zostaną przeznaczone na stypendia dla członków fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 

Nocne zwiedzanie kolegiaty, koncert i kremówka

piątek, 12 października 2018 14:13

Nocne zwiedzanie kolegiaty w Skalbmierzu z koncertem organowym i kremówką to propozycja parafii św. Jana Chrzciciela z okazji przypadającego w najbliższą niedzielę XVIII Dnia Papieskiego. Hasłem przewodnim wydarzenia jest "Promieniowanie ojcostwa".

 

W niedzielę - XVI Dzień Papieski

środa, 05 października 2016 10:39

W niedzielę przypada XVI Dzień Papieski, pod hasłem: „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia”. Obchody mają charakter kulturalny, duchowy i charytatywny. Na ulicach i przed świątyniami będą zbierane datki wspierające fundusz stypendialny na rzecz zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. – Stypendium daje duże możliwości na rozwój, realizację marzeń, poznanie ciekawych ludzi, ale też zobowiązuje do pomocy innym – powiedziała w Radiu eM Kielce Emilia Koneczna, stypendystka Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
W diecezji kieleckiej jest 56 stypendystów fundacji.

Dzień Papieski

piątek, 09 października 2015 10:17

W niedzielę (11.10) odbędzie się kolejny Dzień Papieski. Jak wydarzenie związane z papieżem Polakiem będzie obchodzone w kościele pod wezwaniem Jana Pawła II? - mówi ksiądz Rafał Dudała diecezjalny duszpasterz akademicki.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna