Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Dzień Papieski

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


XVIII Dzień Papieski

niedziela, 14 października 2018 13:31

Zbiórki pieniędzy przed kościołami kieleckimi towarzyszą obchodom XVIII Dnia Papieskiego, który w tym roku odbywa się pod hasłem "Promieniowanie ojcostwa". Datki złożone do puszek zostaną przeznaczone na stypendia dla członków fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 

Nocne zwiedzanie kolegiaty, koncert i kremówka

piątek, 12 października 2018 14:13

Nocne zwiedzanie kolegiaty w Skalbmierzu z koncertem organowym i kremówką to propozycja parafii św. Jana Chrzciciela z okazji przypadającego w najbliższą niedzielę XVIII Dnia Papieskiego. Hasłem przewodnim wydarzenia jest "Promieniowanie ojcostwa".

 

W niedzielę - XVI Dzień Papieski

środa, 05 października 2016 10:39

W niedzielę przypada XVI Dzień Papieski, pod hasłem: „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia”. Obchody mają charakter kulturalny, duchowy i charytatywny. Na ulicach i przed świątyniami będą zbierane datki wspierające fundusz stypendialny na rzecz zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. – Stypendium daje duże możliwości na rozwój, realizację marzeń, poznanie ciekawych ludzi, ale też zobowiązuje do pomocy innym – powiedziała w Radiu eM Kielce Emilia Koneczna, stypendystka Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
W diecezji kieleckiej jest 56 stypendystów fundacji.

Dzień Papieski

piątek, 09 października 2015 10:17

W niedzielę (11.10) odbędzie się kolejny Dzień Papieski. Jak wydarzenie związane z papieżem Polakiem będzie obchodzone w kościele pod wezwaniem Jana Pawła II? - mówi ksiądz Rafał Dudała diecezjalny duszpasterz akademicki.

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna