STARCOM MULTI (7)

Na antenie: eMisja Specjalna
Gosia Cioroch
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: prace

Na antenie: eMisja Specjalna
Gosia Cioroch
online button
online button

O kolejne 20 kilometrów wydłużyła się droga ekspresowa S7 na terenie województwa świętokrzyskiego w 2017 roku. Na obszarze działania kieleckiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wyremontowanych lub przebudowanych zostało 66 kilometrów dróg krajowych. W ramach Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych zrealizowanych zostało kolejnych 10 zadań. Na tegoroczne działania dla poprawy bezpieczeństwa i komfortu podróżowania Oddział GDDKiA w Kielcach przeznaczył około 865 mln złotych.

- Zrobiło się cieplej, więc rozpoczęły się prace budowlane na otwartej przestrzeni. Nasze apele głównie skierowane są do małych firm, które powinny pamiętać, że muszą odpowiednio zabezpieczyć pracowników i dbać o ich bezpieczeństwo na budowie czy w innym miejscu - mówiła w porannej rozmowie Radia eM Kielce Barbara Kaszycka, nadinspektor z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Kielcach. 

Teatr oczami dzieci

niedziela, 19 czerwca 2016 10:53

Za nami finał 34 Konkursu Plastycznego "Mój Teatr". Spośród ponad 700 prac nadesłanych przez dzieci wybrano 30 najlepszych.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna