Na antenie: Wrzuć na luz!
Aleksandra Niemczyk
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: praca

Na antenie: Wrzuć na luz!
Aleksandra Niemczyk
online button
online button

Zima z OHP

poniedziałek, 12 lutego 2018 12:05

Gdzie szukać ofert pracy? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć młodzi ludzie? Odpowiedzi na te pytania udzielą pośrednicy pracy i doradcy zawodowi Ochotniczych Hufców Pracy działających na terenie całego województwa świętokrzyskiego.

Jak pomagać niepełnosprawnym?

poniedziałek, 04 grudnia 2017 08:59

Dziś odbędzie się konferencja dotycząca pomocy osobom niepełnosprawnym. Będą poruszane tematy związane ze szkolnictwem osób niepełnosprawnych, a także ich sytuacją na rynku pracy. W konferencji udział wezmą przedstawiciele Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, centrali Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz przedstawiciele Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Targi Pracy na kieleckim Rynku

wtorek, 29 sierpnia 2017 09:41

Za nami kolejne plenerowe Targi Pracy z Miejskim Urzędem Pracy w Kielcach. Impreza odbyła się na kieleckim Rynku.  

Ogólnopolskie Targi Pracy w Kielcach

środa, 12 kwietnia 2017 14:15

Około 5 tysięcy ofert zatrudnienia w firmach krajowych i zagranicznych czekało na uczestników jubileuszowej, XX edycji Ogólnopolskich Targów Pracy, które odbyły się w halach przy ulicy Zakładowej.

Targi pracy dla młodych

wtorek, 04 kwietnia 2017 14:01

O pracy po studiach warto pomyśleć już w trakcie nauki. Właśnie dlatego specjalnie dla studentów i uczniów zostały zorganizowane Targi Praca, Kariera, Rozwój. Czego można się było na niej dowiedzieć?

Stopa bezrobocia w województwie świętokrzyskim wyniosła 11 proc. To mniej o 0,1 p.p. w porównaniu ze styczniem br. i o 2 p.p. w zestawieniu z tym samym okresem rok wcześniej - wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego. Bezrobocie w regionie nadal jest jednak wyższe niż średnia ogólnopolska. W kraju stopa bezrobocia, według najnowszego odczytu GUS wynosi obecnie 8,5 proc.

Strona 1 z 9

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna