online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: konkurs
online button
online button

Poznański Czerwiec, Strajk w Stoczni Gdańskiej, prawa pracownicze – z takimi tematami zmierzyli się uczestnicy Konkursu Wiedzy o Solidarności. W kieleckiej siedzibie związku odbyło się wręczenie nagród. Zwycięzcą został Rafał Skrzypek, uczeń Liceum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Staszowie.

Trwa nabór zgłoszeń do jubileuszowej 10. edycji Festiwalu Scyzoryki. O świętokrzyską nagrodę artystyczną mogą powalczyć twórcy muzyki, teatru, dzieł plastycznych czy filmowych. Organizatorzy rozstrzygną konkurs aż w osiemnastu kategoriach.

Polskie godło stało się inspiracją dla młodzieży, która wzięła udział w konkursie plastycznym związanym z obchodami stulecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Konkurs pod hasłem „Orzeł Biały – nasza duma” zorganizowany został przez Kancelarię Senatu RP a w Kielcach odbyło się rozstrzygnięcie regionalnego etapu przedsięwzięcia. Komisja wybrała dwie najlepsze prace. One będą reprezentowały region w ogólnopolskim finale.

60 najlepszych uczniów ze świętokrzyskich szkół zmierzło się w wojewódzkim etapie wojewódzkim Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Zwycięzcy tego etapu będą reprezentować województwo w eliminacjach ogólnopolskich w Warszawie.

Recytowali w Przystanku Historia

środa, 14 marca 2018 16:39

Uczniowie świętokrzyskich szkół zmierzyli się z twórczością o trudnej tematyce. W Przystanku Historia Instytutu Pamięci Narodowej odbyły się wojewódzkie eliminacje do IV Ogólnopolskiego pod hasłem „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbruck. Do konkursu na szczeblu regionalnym zgłosiło się 48 osób.

10 pomysłów na rewitalizację ulicy Bodzentyńskiej wpłynęło na konkurs ogłoszony przez kielecki magistrat. Teraz wszystkie prace zostaną przeanalizowane, a najlepszą z nich poznamy w środę 28 lutego.

Strona 1 z 19

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna