Na antenie: Księga
Paweł Kęska
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: konkurs

Na antenie: Księga
Paweł Kęska
online button
online button

Wygraj nagrody dla Babci i Dziadka!

sobota, 20 stycznia 2018 11:06

Zapraszamy do konkursu, w którym do zdobycia są cztery wyjątkowe pakiety z okazji dnia Babci i Dziadka. Jeśli chcecie w ciekawy sposób docenić te wyjątkowe osoby...ten konkurs jest właśnie dla Was! Spa, masaż, wspaniały relaks, a później wspólna zabawa z wnuczkiem w teatrze lub bawialni... Co Wy na to? Jeśli sądzicie, że taki scenariusz dnia ucieszyłby Waszych dziadków to do dzieła! Wypełnijcie formularz znajdujący się poniżej i opiszcie najpiękniejszą chwilę, zdarzenie , przygodę , której głównymi bohaterami byli właśnie ONI! Te dwie osoby, które wchodząc drzwiami dyscyplinę wypraszają oknem :)

Na Wasze zgłoszenie czekamy do godziny 10:00 w najbliższy poniedziałek! Ogłoszenie wyników w " Fajnej Zmianie". W każdej godzinie ogłoszony zostanie jeden zwycięzca. Bawcie się dobrze, wspominajcie, wzruszajcie wspominając i co najważniejsze nie zapomnijcie  podzielić się tym z  nami!

 

Wygraj bilety na Betlejem w Kielcach!

czwartek, 18 stycznia 2018 11:13

Zapraszamy do konkursu, w którym do zdobycia są dwa podwójne bilety na fantastyczny koncert "Betlejem w Kielcach". Zasady konkursu są bardzo proste! Konkurs startuje we czwartek 18 stycznia o godz. 12.00 i trwa do czwartku 18 stycznia do godziny 21.00. Zadaniem uczestnika jest kreatywne napisanie w formularzu dostępnym poniżej, dlaczego to właśnie jemu powinniśmy przyznać bilety na koncert. Ogłoszenie wyników nastąpi pod postem konkursowym na facebooku przed godz. 22.00. Nagroda w postaci podwójnej wejściówki na koncert trafi do dwóch osób, które naszym zdaniem najciekawiej uzasadnią - dlaczego to im powinniśmy przekazać bilety. Dwójkę zwycięskich uczestników poprosimy przy okazji o wykonania dla nas prostego zadania promującego fanpage Radia eM.

KONKURS "Wygraj kalendarz Radia eM!"

czwartek, 28 grudnia 2017 11:31

Do zdobycia kalendarze Radia eM Kielce na 2018 rok! Zasady konkursu są bardzo proste. Konkurs startuje w czwartek 28 grudnia o godz. 11.45 i trwa do czwartku 28 grudnia do godziny 14.00. Zadaniem uczestników jest kreatywne dokończenie zdania „Słucham Radia eM, bo…” i wysłanie swojej odpowiedzi poprzez znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy. 

KONKURS "Wygraj kalendarz Radia eM"

środa, 27 grudnia 2017 09:19

Do zdobycia kalendarze Radia eM Kielce na 2018 rok! Zasady konkursu są bardzo proste. Konkurs startuje we wtorek 27 grudnia o godz. 10.00 i trwa do wtorku 27 grudnia do godziny 11.00. Zadaniem uczestników jest kreatywne dokończenie zdania „Lubię Radio eM, bo…” i wysłanie swojej odpowiedzi poprzez znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy. 

Konkurs z Maleo Reggae Rockers!

czwartek, 07 grudnia 2017 11:41

Radiem eM Kielce oraz grupa MALEO Reggae Rockers ma dla Was konkurs. Nagroda jest niebanalna i może dać Wam satysfakcję do końca życia!

O co chodzi  w konkursie? Radio eM oraz Maleo Raggae Rockers zapraszają do napisania tekstu piosenki - czyli 2-3 zwrotek oraz refrenu - i przesłania swojej propozycji do Radia eM w Kielcach. Można to zrobić mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście do sekretariatu radia przy ul. Sienkiewicza 2 w Kielcach. Tworząc tekst trzeba wziąć pod uwagę, że muzyka do niego komponowana będzie w rytmie reggae.

Co to znaczy być patriotą? Na to pytanie odpowiadała młodzież w konkursie organizowanym przez wojewodę świętokrzyskiego. W trzech kategoriach wiekowych kapituła przyznała 6 głównych nagród i 5 wyróżnień. Zadaniem uczniów z całego regionu było przygotowanie, krótkiego filmu o współczesnych interpretacjach pojęcia patriotyzmu. Najlepsze prace nadesłano między innymi z VI LO im. Słowackiego w Kielcach czy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skarżysku-Kamiennej. Prace przygotowywane były zarówno w grupach jak i w pojedynkę.

Strona 1 z 17

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna