Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Teatr Lalki i Aktora Kubuś

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Spektakle i warsztaty w "Kubusiu"

poniedziałek, 25 marca 2019 14:20

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach przyłącza się do ogólnopolskiej akcji "Dotknij Teatru", której celem są obchody Międzynarodowego Dnia Teatru. Wydarzenia artystyczne w ramach akcji będą odbywać się  od 27 marca do 7 kwietnia.

Światowy Dzień Wody w "Kubusiu"

środa, 20 marca 2019 23:28

W najbliższy piątek, czyli 22 marca przypada Światowy Dzień Wody. Z tej okazji Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” razem z Wodociągami Kieleckimi organizuje zajęcia edukacyjne, podczas których dzieci uczą się szacunku do wody.

"Wszystkie myszy lubią ser"

poniedziałek, 18 marca 2019 15:19

Z okazji Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w najbliższą sobotę w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach odbędzie się aktorskie czytanie sztuki „Wszystkie myszy lubią ser” w reżyserii Przemysława Żmiejko.

Wkrótce w "Kubusiu" premiera "Makbeta"

piątek, 15 marca 2019 13:13

Historia zbrodni Makbeta i Lady Makbet nadal inspiruje, nie tylko teatry dramatyczne, ale także lalkowe. Dowodem na to jest kielecki Teatr Lalki i Aktora "Kubuś", w którym trwają próby do autorskiego spektaklu Adama Walnego pt. „Makbet”. Premiera odbędzie się 7 kwietnia.

Na piątkowej nadzwyczajnej sesji Rady Miasta, radni zdecydowali się przesunąć pieniądze na remont ulicy Witosa i Zagnańskiej kosztem m.in. budowy obiektu dla Teatru Lalki i Aktora "Kubuś". Jednak władze miasta złożyły jasną deklarację, że nowa siedziba powstanie. Nie wiadomo tylko kiedy.

Święto języka w "Kubusiu"

piątek, 08 marca 2019 12:32

Bezpłatne warsztaty z etykiety językowej pn. „Magiczne słowa” proponuje swoim widzom Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach w ramach obchodów XXVII Tygodnia Kultury Języka w województwie świętokrzyskim. Organizatorem święta jest Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna