Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: pomoc

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Mali pacjenci onkologii potrzebują świetlicy

czwartek, 18 kwietnia 2019 12:54

Potrzebna jest pomoc przy remoncie strefy wypoczynku dla rodziców na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. O wsparcie apelują Fundacja Spełnionych Marzeń, Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom oraz firma EMKU.

Pomóżmy Monice wyzdrowieć

środa, 27 marca 2019 09:05

Nadal potrzebna jest pomoc dla 15-letniej Moniki Wawrzkiewicz z Połańca. Dziewczynka choruje na padaczkę lekooporną i walczy z nowotworem niezłośliwym mózgu. Jej szansą na życie jest kosztowne leczenie w Niemczech, na które potrzeba prawie 200 tysięcy złotych.

Charytatywny Maraton Zumby w Staszowie

poniedziałek, 25 marca 2019 14:03

W Staszowie odbył się Charytatywny Maraton Zumby zorganizowany przez Stowarzyszenie "Skrzydlaci Dzieciom". W wydarzeniu uczestniczyło ponad 200 osób.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom podarowało Oddziałowi Dziecięcemu Onkologii i Hematologii w Kielcach nowy sprzęt medyczny. W spotkaniu uczestniczył dyrektor Bartosz Stemplewski.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom kupiło drugą pompę infuzyjną objętościową B. Braun Infusomat Space plus akcesoria. Sprzęt kosztował blisko 7 tysięcy złotych.

Cyberoko szansą dla Diany

czwartek, 21 lutego 2019 11:02

18-letnia Diana Mazur z Kielc jest całkowicie niepełnosprawna. Ma szansę komunikować się z otoczeniem wykorzystując do tego komputer, który wykrywa ruch gałek ocznych. Niestety urządzenie jest bardzo drogie i przekracza możliwości finansowe rodziny. Pomóżmy im zebrać pieniądze na zakup tego sprzętu.

Strona 1 z 14

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna