Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Konkursy

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Ruszył nabór prac do konkursów "Konfrontacja pokoleń" i "Moje świętowanie" organizowanych przez Muzeum Wsi Kieleckiej dla uczniów szkół podstawowych z regionu świętokrzyskiego. Jedną z nagród jest rodzinne zwiedzanie Parku Etnograficznego w Tokarni z możliwością zajrzenia do miejsc, do których turyści nie mają wstępu.

[KONKURS] Wygraj bilety na Jagiellonię

czwartek, 04 maja 2017 14:32

Korona Kielce w piątek o 20.30 w ostatnim meczu fazy zasadniczej LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie Jagiellonię Białystok. Mamy do rozdania 10 biletów na spotkanie. Podwójne wejściówki zgarnie 2, 4, 6, 8 i 10 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Dołożą do przedszkoli

piątek, 27 stycznia 2017 12:59

Ponad 27 milionów złotych świętokrzyski samorząd przeznaczy na rozwój przedszkoli. Wkrótce rozpocznie się nabór wniosków do unijnych konkursów, w których gminy czy organizacje pozarządowe będą mogli uzyskać dofinansowanie na zakładanie nowych przedszkoli lub tworzenie kolejnych miejsc dla dzieci. 

Propozycja dla organizacji pozarządowych

czwartek, 19 stycznia 2017 13:55

Konkursy dla organizacji pozarządowych 250 tysięcy złotych na działania w sferze kultury oraz 100 tys. zł na przedsięwzięcia z zakresu nauki, edukacji, oświaty i wychowania – takie pieniądze przeznaczy w tym roku samorząd województwa na wsparcie działań organizacji pozarządowych w tych obszarach. Zarząd Województwa zdecydował o ogłoszeniu dwóch konkursów otwartych na dofinansowanie zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe.

Wygraj bilety na Jagiellonię

piątek, 23 września 2016 09:43

Korona Kielce w niedzielę o 15.30 w meczu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy podejmie na swoim stadionie drużynę Jagiellonii Białystok. Mamy do rozdania 12 biletów na to spotkanie! Podwójne wejściówki zgarnie 1, 3, 6, 9, 12 i 15 osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe!

Przed nami finałowe odsłony „Świętej Wojny”! Vive Tauron Kielce w weekend w Hali Legionów zmierzy się z Orlenem Wisłą Płock. Czekają nas pasjonujące pojedynki, a my mamy do rozdania cztery bilety na sobotnie spotkanie! Podwójne wejściówki przekażemy dwóm osobą, które najlepiej poradzą sobie z naszym konkursem.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna