Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Bieganie

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Piąta edycja sieBIEGA Półmaratonu Kieleckiego zapowiada się bardzo ciekawie. Największe tego typu wydarzenie w województwie świętokrzyskim odbędzie się po zmroku. Zawody zaplanowano na sobotę, 25 maja. W czwartek o 18.00 ruszają zapisy.

Blisko dwustu zawodników wystartuje w pierwszej odsłonie Zimowego Ultra CK Maratonu, który w najbliższą sobotę odbędzie się w Kielcach. Zawodnicy pokonają ponad pięćdziesięciokilometrową trasę, której liczba przewyższeń wynosi ponad 1300 metrów.

Kaczor i Pliś najszybsi w Szydłowie

niedziela, 30 grudnia 2018 18:02

Ponad pół tysiąca osób wzięło udział w 39. Międzynarodowych Biegach Sylwestrowych w Szydłowie. Najszybciej dziesięciokilometrową trasę pokonał Mateusz Kaczor z Radomia, który potrzebował na to 31 minut i 3 sekund. Wśród pań bezkonkurencyjna, z czasem 35 minut i 55 sekund, była Renata Pliś z Krakowa.  

W niedzielę sylwestrowe bieganie w Szydłowie

czwartek, 27 grudnia 2018 09:35

Ponad pół tysiąca osób wystartuje w 39. Międzynarodowych Biegach Sylwestrowych w Szydłowie. Najstarsze tego typu zawody w Polsce odbędą się w niedzielę, 30 grudnia. Wydarzeniu towarzyszy hasło: "Biegamy dla Niepodległej". Na zawodników na mecie będą czekały wyjątkowe, biało-czerwone medale.

sieBIEGA ściemnia "połówkę"

poniedziałek, 19 listopada 2018 15:52

Przyszłoroczna, piąta edycja sieBIEGA Półmaratonu Kieleckiego zapowiada się bardzo ciekawie. Największe tego typu wydarzenie w województwie świętokrzyskim odbędzie się po zmroku. Zawody zaplanowano na sobotę, 25 maja.

Rusza 67. edycja Plebiscytu Sportowego

piątek, 16 listopada 2018 00:03

Po raz sześćdziesiąty siódmy poznamy najpopularniejszych sportowców i trenerów województwa świętokrzyskiego. W piątek, 16 listopada oficjalnie wystartował Plebiscyt Sportowy Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu, organizowany przez największe kieleckie redakcje.

Strona 1 z 30

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna