Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: koncerty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Trwa 46. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. W środę zakończyły się prezentacje uczestników na Rynku organizowane w ramach koncertów "Zakręceni na Kielce". Na scenie wystąpili wszyscy uczestnicy przeglądów festiwalowych, którzy wykonali łącznie 26 układów choreograficznych oraz zaśpiewali 79 utworów. Przed nami ostatnie ważne wydarzenia.

Już w najbliższą niedzielę rusza Scena Letnia Kieleckiego Centrum Kultury. Podczas wakacji na specjalnie odnowionym i zadaszonym podeście ustawionym przed budynkiem zaprezentują się artyści związani z Kielcami i ziemią świętokrzyską. Nie zabraknie jazzu, folku, musicalli i operetek.

11 lipca rozpocznie się 46. Międzynarodowy Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. W trwającym 10 dni wydarzeniu weźmie udział ponad 900 uczestników. Oprócz harcerzy z Polski, na festiwal przyjadą goście z Ukrainy, Kanady i Armenii.

Za kilka dni w Busku-Zdroju będzie można posłuchać wyjątkowych koncertów, a to  za sprawą muzyków, dyrygentów i śpiewaków, którzy wezmą udział w XXV Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym im. Krystyny Jamroz.

W Filharmonii Świętokrzyskiej rozpoczynają się dziś 27. Świętokrzyskie Dni Muzyki. Wydarzenie zainauguruje koncert "Trzy kwartety", podczas którego wystąpi Aron Quartett z Austrii. Podczas całego festiwalu, który potrwa do 12 kwietnia, odbędzie się w sumie dziesięć koncertów. W programie znajdą się znakomite utwory w wykonaniu artystów z kraju i zagranicy.

Filharmonia Świętokrzyska zaprasza na 27. Świętokrzyskie Dni Muzyki, które będą odbywać się od 3 do 12 kwietnia. W programie znajdą się znakomite utwory w wykonaniu artystów z kraju i zagranicy.

Strona 1 z 2