Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: termomodernizacja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Przed mieszkańcami regionu świętokrzyskiego kolejne spotkania informacyjne dotyczące rządowego programu "Czyste powietrze", dzięki któremu osoby fizyczne będą mogły liczyć na wsparcie m.in. przy wymianie źródeł ciepła oraz pracach termomodernizacyjnych.

Finansowanie inwestycji domowych z zakresu termomodernizacji w ramach programu "Czyste powietrze" będzie tematem spotkań informacyjnych, które będą odbywać się w Nowej Słupi, Masłowie, Zagnańsku, Łagowie, Chmielniku, Górnie, Wodzisławiu, Bodzentynie, Daleszycach, Piekoszowie, Pierzchnicy, Chęcinach, Fałkowie, Nowym Korczynie i Strawczynie.

 

„Plastyk” w remoncie

poniedziałek, 09 października 2017 15:38

Za osiem milionów złotych odremontowane zostaną budynki Zespołu Szkół Plastycznych imienia Szermentowskiego w Kielcach. Prace polegają na termomodernizacji wszystkich obiektów szkoły artystycznej. W tym momencie trwa wymiana okien w męskim skrzydle internatu. Jednocześnie elewacja przygotowywana jest do ocieplenia.

Ogromne pieniądze na termomodernizację

wtorek, 12 września 2017 12:58

Będzie cieplej, taniej i bardziej ekologicznie w świętokrzyskich szkołach czy przychodniach. W poprawę wydajności energetycznej w regionie świętokrzyskim zainwestowanych zostanie bez mała 152 miliony złotych. To fundusze unijne, które wspomogą realizację 58 projektów inwestycyjnych. Dofinansowania zostały przyznane nie tylko samorządom, ale i Komendzie Wojewódzkiej Policji.

Termomodernizacja za 166 milionów

poniedziałek, 07 sierpnia 2017 13:00

53 projekty termomodernizacyjne budynków użyteczności publicznej, głównie szkół i przychodni, uda się zrealizować dzięki rozstrzygniętemu konkursowi w ramach funduszy unijnych przeznaczonych dla województwa świętokrzyskiego. Wykonane zostaną inwestycje za ponad 166 milionów złotych, z czego niemal 128 milionów stanowi dofinansowanie.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna