online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: UJK
online button
online button

Ponad 3 tys. nowych studentów na UJK

czwartek, 28 września 2017 13:05

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach podsumował drugi etap rekrutacji. W tym roku akademickim do grupy studentów  UJK dołączy ponad 3 tys. nowych osób.

Prof. Jacek Semaniak wspomina biskupa Ryczana

środa, 13 września 2017 15:48

- Trudno było być obojętnym wobec nauki i postawy jaką prezentował ks. biskup Kazimierz Ryczan. Potrafił dotrzeć do różnych środowisk. Był prawdziwym autorytetem – podkreślał prof. Jacek Semaniak , rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach  w rozmowie z  naszą reporterką.

UJK dla kieleckich uczniów

poniedziałek, 28 sierpnia 2017 11:11

Uniwersytet Jana Kochanowskiego rusza z dwoma projektami skierowanymi   do uczniów liceów i techników w Kielcach.  W ramach przedsięwzięcia uczniowie będą uczestniczyli w dodatkowych zajęciach oraz realizowali projekty badawcze prowadzone przez kadrę naukową. 

Remontują rektorat UJK

czwartek, 13 lipca 2017 13:33

Rozpoczął się remont rektoratu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Budynek przejdzie termomodernizację. W ramach zaplanowanych prac wymienione zostaną między innymi okna, drzwi oraz instalacje elektryczne.

Chętni na UJK

środa, 12 lipca 2017 14:55

Zakończył się pierwszy etap rekrutacji na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. W tym roku o miejsce na uczelni ubiegało  ponad 6 tys.  osób.  Największym zainteresowaniem cieszył się kierunek lekarski. O jedno miejsce  na tym kierunku walczyło 28 osób.

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach otrzymał zgodę Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie studiów skandynawskich. Już można się rejestrować.

Strona 1 z 16

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna