Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Rondo

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Aktywne przejścia dla pieszych na ulicy Bp. Jaworskiego oraz alei Solidarności, a także zmiana ronda im. Giedroycia na turbinowe - to najbliższe plany władz miasta, które mają służyć poprawie bezpieczeństwa pieszych.

Rondo w innym terminie

piątek, 31 sierpnia 2018 16:57

Termin przełożenia ruchu na nowe rondo wybudowane w ramach odcinka drogi ekspresowej S7 na granicy województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego, węzeł drogowo-kolejowy w Skarżysku Kamiennej, został zmieniony. Wykonawca musi uzupełnić oznakowanie pionowe.

 

Zmiana organizacji ruchu na krajowej 7

środa, 29 sierpnia 2018 16:02

Pierwsze rondo wybudowane w ramach odcinka drogi ekspresowej S7 na granicy województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego, węzeł drogowo-kolejowy w Skarżysku Kamiennej, będzie udostępnione kierowcom. Wdrażanie nowej organizacji ruchu planowane jest od czwartku, 30 sierpnia.

Upamiętnili „Wyklętych”

czwartek, 19 marca 2015 13:27

Rondo w Kielcach będzie nosić imię Antoniego Hedy „Szarego”. Chodzi o skrzyżowanie ul. Krakowskiej z al. Legionów. Taką decyzję jednogłośnie podjęli kieleccy radni podczas czwartkowej sesji Rady Miasta.

Upamiętnią?

czwartek, 05 marca 2015 10:54

Kielczanie chcą ronda im. „Żołnierzy Wyklętych” i proponują skrzyżowanie u zbiegu ulic Smolaka, Kongresowej i Wystawowej.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna