Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Niepodległa

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Nowe projekty w ramach Niepodległej

poniedziałek, 03 września 2018 15:30

Seminarium naukowe, konkurs na patriotyczną grafikę, mobilna wystawa, czy filmowe seanse patriotyczne – to nowe inicjatywy, które znalazły się w programie „Niepodległa” zorganizowanym w związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości.

Właśnie ruszył nabór wniosków do rządowego programu „Niepodległa”. W jego ramach świętokrzyskie samorządy czy organizacje pozarządowe mogą uzyskać nawet 150 tysięcy złotych dofinansowania na organizację imprez z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Dokumenty o przyznanie dotacji można składać przez 4 tygodnie.

Dofinansowania na jubileuszowe imprezy

czwartek, 08 lutego 2018 15:16

Nawet 150 tysięcy złotych dofinansowania mogą dostać samorządy lub organizacje pozarządowe na przygotowanie imprez związanych ze stuleciem niepodległości Polski. Nabór wniosków do ogólnopolskiego programu dotacyjnego „Niepodległa” ma ruszyć w ciągu najbliższych dni. Beneficjenci uzyskają fundusze na wydarzenia, które w nieformalny, luźny sposób upamiętnią jubileusz.

Trwa seria spotkań z dziećmi i młodzieżą, których tematem jest dążenie narodu polskiego do odzyskania wolności. Wydarzenia z udziałem muzeów i pracowników IPNu organizuje wojewoda w miastach powiatowych. W ten poniedziałek 6 listopada „Korowód” dotarł do Jędrzejowa a następnie podąży do Włoszczowy i Starachowic.

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna