Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Utrudnienia

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Z dużymi utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy jadący drogą krajową nr 74 na odcinku Opatów-Kielce. Po godzinie 17 w Piórkowie doszło do wypadku ciężarówki z samochodem osobowym. Ranna została jedna osoba.

 

Całkowicie zablokowana jest łącznica dróg krajowych S7 i 78 w Jędrzejowie po wypadku samochodu osobowego z ciężarówką. Dwie osoby są ranne. Policja wprowadza objazd.

Uwaga na utrudnienia

wtorek, 21 sierpnia 2018 15:58

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w czwartek, 23 sierpnia w związku z uroczystościami pogrzebowymi Bronisława Opałki w godzinach od 14 do 14.30 mogą występować utrudnienia w ruchu na ulicy Jana Pawła II, skrzyżowaniu Jana Pawła II z Ogrodową i Seminaryjską, Ściegiennego oraz Spokojnej.

Przez cały najbliższy tydzień kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w dojeździe do Cmentarz Komunanego. Dla ruchu zostanie zamknięta ulica Cmentarna. Dojazd do cmentarza będzie możliwy ulicami Warzywną i Zielną. Utrunienia będą trwały od 16 do 21 kwietnia.

W dniach 16-18 marca odbywać się będą XXIV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH oraz XVIII Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS EXPO w Kielcach. W najbliższy weekend musimy się liczyć z utrudnieniami w ruchu, w rejonie odbywających się targów. Policjanci kieleckiej drogówki zatem apelują o bezpieczne przemieszczanie się w rejonie ośrodka wystawienniczego oraz rozważne parkowanie swoich pojazdów.

Wypadek w Jacentowie. Utrudnienia na DK74

piątek, 02 marca 2018 10:01

Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku dwóch samochodów osobowych, do którego doszło w Jacentowie na drodze krajowej nr 74. Jeden pas ruchu jest zablokowany. Policja kieruje ruchem wahadłowo. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 11.30.

Strona 1 z 6