Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Kielecki Park Technologiczny

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Pierwsze firmy wprowadzą się na dopiero co uzbrojone tereny inwestycyjne przez Kielecki Park Technologiczny. To EkoEnergia oraz 4D Office, które już wcześniej działały w technoparku.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

wtorek, 06 listopada 2018 13:50

Kilkadziesiąt wydarzeń na terenie województwa świętokrzyskiego odbędzie się podczas kolejnej edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Koordynatorem regionalnym jest Kielecki Park Technologiczny.

Minister Emilewicz w Kielcach

środa, 26 września 2018 18:45

Panel dyskusyjny i konferencja prasowa – tak wyglądała wizyta w Kielcach minister Jadwigi Emilewicz, szefowej resortu przedsiębiorczości i technologii. Mówiła o ułatwieniach dla biznesu, sytuacji gospodarczej oraz o mającym powstać w naszym mieście laboratorium Głównego Urzędu Miar.

Kielecki Park Technologiczny uzbraja kolejne tereny

poniedziałek, 20 sierpnia 2018 13:38

Prawie 4 hektary gruntów pod inwestycje chce uzbroić Kielecki Park Technologiczny. Ogłoszono już przetarg, a termin składania ofert upływa 3 września.

Znany tancerz Żora Korolyov otworzy w Kielcach własną Akademię, w której będzie można uczyć się śpiewu, tańca, aktorstwa i akrobatyki. Działalność instytucji zostanie zainaugurowana 24 sierpnia podczas zakończenia wakacji w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.

 

KPT przygotowuje kolejne tereny inwestycyjne

poniedziałek, 30 lipca 2018 14:30

Prawie 4 hektary gruntów pod inwestycje chce uzbroić Kielecki Park Technologiczny. Tymczasem lada dzień na sprzedaż wystawione zostaną pierwsze działki należące do strefy C.

Strona 1 z 14

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna