Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: warsztaty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

"De-konstrukcja - Jesienna zupa z wrzosu"

czwartek, 11 października 2018 12:17

Już w najbliższy czwartek, 11 października, w pracowni ceramiki Instytutu Dizajnu odbędą się warsztaty dla dorosłych z cyklu "De-konstrukcja - Jesienna zupa z wrzosu". Będzie to okazja, by znowu niszczyć zastane formy oraz przebudowywać je na nowo, zmieniając ich zastosowanie. Tym razem porcelanowe wazy na zupę staną się jesiennym ogrodem.

"ABC konstrukcji"

sobota, 20 października 2018 00:28

W dniach  20 i 21 października w Ambasadzie Dizajnu, po raz drugi w tym miesiącu, odbędą się warsztaty z Ewą Bujak z cyklu "ABC Konstrukcji". Tym razem będą skierowane do miłośniczek tanga i będą wydarzeniem towarzyszącym IV Akademii OFF FASHION, której tematem przewodnim jest właśnie tango.

"Uszyj to sam. Biustonosz na fiszbinie"

sobota, 13 października 2018 00:20

13 października w Ambasadzie Dizajnu przy ulicy Wesołej w Kielcach odbędą się warsztaty dla dorosłych z cyklu "Uszyj to sam. Biustonosz na fiszbinie". Zajęcia skierowane są szczególnie do pań, które mają problemy z nietypowym rozmiarem i chcą poznać tajniki samodzielnego tworzenia zmysłowych, usztywnianych biustonoszy.

Warsztaty lalkarskie w Geoparku

niedziela, 07 października 2018 15:53

Bezpłatne warsztaty lalkarskie odbędą się w najbliższą niedzielę w Centrum Geoedukacji w Kielcach. Wydarzenie odbywać się będzie w ramach „Festiwalu małych podróżników" organizowanego przez Geopark.

Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim

wtorek, 18 września 2018 16:09

Indeksy na Uniwersytet Jagielloński będą główną nagrodą w ogólnopolskim konkursie „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim”. W ramach konkursu w najbliższy piątek w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek Historia” w Kielcach odbywać się będą warsztaty dla uczniów szkół średnich.

Wykonali linoryty i pomogli syryjskim dzieciom

piątek, 24 sierpnia 2018 14:54

Na kieleckim Rynku odbyły się plenerowe warsztaty drukowania kartek z linorytu na specjalnej masie drukarskiej. Podczas zajęć każdy mógł samodzielnie wykonać pocztówkę i zabrać na pamiątkę. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach akcji "Kielce dla Syrii".

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna