Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: warsztaty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Uszyj to sam"

czwartek, 28 marca 2019 15:04

Już po raz ósmy 28 marca w Ambasadzie Dizajnu odbędą się warsztaty dla dorosłych i młodzieży z cyklu "Uszyj to sam". Zajęcia skierowane są w szczególności do osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z szyciem. Na najbliższych uczestnicy wykonają crossbody bag z nietypowych materiałów.

Święto języka w "Kubusiu"

piątek, 08 marca 2019 12:32

Bezpłatne warsztaty z etykiety językowej pn. „Magiczne słowa” proponuje swoim widzom Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach w ramach obchodów XXVII Tygodnia Kultury Języka w województwie świętokrzyskim. Organizatorem święta jest Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Panowie dla Pań - pod takim hasłem w najbliższy piątek w Instytucie Dizajnu w Kielcach odbędą się warsztaty ceramiczne z cyklu "Prosto z pieca". Inspiracją do przeprowadzenia zajęć jest przypadający 8 marca Dzień Kobiet.

Empatii i poszanowania innych bez względu na różnice w poglądach, pochodzeniu czy religii uczyła się młodzież VII Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Piłsudskiego w Kielcach podczas warsztatów pt. "W duchu tolerancji i poszanowania". Na zakończenie uczestnicy z nauczycielami stworzą Kontrakt Szkoły Dobrych Relacji, który ma promować współpracę i szacunek do drugiego człowieka, a także piętnować nienawiść i przemoc w szkole.

Warsztaty w Kieleckim Teatrze Tańca

czwartek, 31 stycznia 2019 15:47

Kielecki Teatr Tańca zaprasza na trzydniowe warsztaty taneczne. Zajęcia będą odbywać się od 22 do 24 lutego.

Warsztaty tkackie z Tartaruga Studio

sobota, 02 lutego 2019 11:55

Ambasada Dizajnu zaprasza na warsztaty tkackie z Tartaruga studio, które odbędą się w najbliższą sobotę. Będą wydarzeniem towarzyszącym aktualnej wystawie w przestrzeni ID. Podczas pięciu godzin trwania kursu uczestnicy będą pracować na prostej ramce tkackiej, nauczą się jak robić paski, skosy i „chmurki" z puszystej czesanki. Omówiony zostanie temat wpływu napięcia osnowy i wątku na wygląd tkaniny.

Strona 1 z 8

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna