Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: warsztaty

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Warsztaty kreatywnych technik szycia

niedziela, 18 listopada 2018 17:27

W najbliższą niedzielę Ambasada Dizajnu zaprasza na warsztaty dla dorosłych, lubiących eksperymentować z materiałami, fakturami, strukturami tkanin i chcących nauczyć się tworzyć własne tkaniny lub dekoracyjnie wykończyć materiały. Warsztaty kreatywnych technik szycia poprowadzi Dominika Syczyńska.

Z cyklu "Prosto z pieca" pracownia ceramiczna zaprasza na warsztaty dla dorosłych "Marzenie Picassa - geometryczne donice", które odbędą się w najbliższą sobotę o godzinie 11. Uczestnicy warsztatów będą pracowali z lokalną czerwoną gliną, która idealnie nadaje się na tworzenie doniczek.

Instytut Dizajnu zaprasza w najbliższą sobotę do pracowni stolarskiej na spotkanie ze Złotą Rączką w ramach drugiej edycji "Latającej Komitywy naprawczej". Warsztaty pomogą w reperacji, ucząc przy tym zainteresowanych umiejętności, które będą mogli wykorzystać w przyszłości.

Modułową paterę na rybę, która posłuży do kolejnych warsztatów z cyklu Food&Fire, wykonają uczestnicy warsztatów ceramicznych dla dorosłych "Taaaka ryba". Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek w pracowni ceramiki Instytutu Dizajnu.

Warsztaty modelarskie w WDK

sobota, 27 października 2018 11:35

Muzeum Narodowe Kielce zaprasza w najbliższą sobotę do Wojewódzkiego Domu Kultury na warsztaty modelarskie. Zajęcia zostaną przeprowadzone w ramach Europejskich Dni Kreatywnej i Aktywnej Edukacji 2018.

 

Ósme spotkanie z torbami bumerangami

wtorek, 30 października 2018 09:31

Przed nami ósma edycja warsztatów szycia powracających toreb. Kolejne spotkanie z torbami bumerangami odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 17 w Ambasadzie Dizajnu w Kielcach. Wieszaki z powracającymi torbami z powodzeniem działają już w dwóch kieleckich sklepach.

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna