Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Centrum Geoedukacji

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Dziedzictwo przemysłowe Kielc okiem historyka" to tytuł prelekcji popularnonaukowej, której będzie można wysłuchać w najbliższy czwartek w Centrum Geoedukacji w Kielcach. Wykład wygłosi historyk, regionalista i pracownik Muzeum Historii Kielc, Krzysztof Myśliński.

Jak wygląda świat widziany z najwyższych szczytów górskich na naszej planecie? Jakim wyzwaniom musi sprostać śmiałek, który chce się wspiąć na ,,dach świata’’? Na takie i inne pytania odpowie Miłka Raulin, najmłodsza Polka, która zdobyła ,,Koronę Ziemi’’, podczas spotkania, które odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 16 w Centrum Geoedukacji w Kielcach.

Spotkanie dla miłośników i pasjonatów gór

czwartek, 16 sierpnia 2018 14:11

Jakub Juszyński i Tomasz Habdas, twórcy blogów podróżniczych będą gośćmi spotkania dla miłośników i pasjonatów gór, które odbędzie się w najbliższą sobotę w kieleckim Centrum Geoedukacji.

 

Geo-czwartki w Centrum Geoedukacji

poniedziałek, 12 lutego 2018 11:43

Geopark Kielce-Centrum Geoedukacji rozpoczyna cykl spotkań z ciekawymi ludźmi ze świata nauk o Ziemi. „Spotkania geo-czwartkowe” to kolejna edukacyjna propozycja skierowana do mieszkańców regionu.

Geopark Kielce – Centrum Geoedukacji zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach terenowych, które odbywać się będą w najważniejszych obiektach geologicznych Kielc: Wietrzni, Kadzielni i Ślichowicach. Każde zajęcia to bezpośredni kontakt z przyrodą nieożywioną oraz możliwość zaobserwowania charakterystycznych dla tych miejsc osobliwości geologicznych: skał, minerałów, skamieniałości czy zjawisk geologicznych.

Święto w Geoparku

czwartek, 03 listopada 2016 10:54

Co łączy Geopark Kielce, ONZ i zachmurzenie? O tym będzie można się dowiedzieć podczas Międzynarodowego Dnia Muzeów i Centrów Nauki, który po raz pierwszy będziemy obchodzić w czwartek 10 listopada. W Polsce do wspólnego świętowania zaprasza 29 instytucji zrzeszonych w Porozumieniu Społeczeństwo i Nauka. Swoją propozycję przedstawia również kieleckie Centrum Geoedukacji.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna