Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: województwo świętokrzyskie

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Turyści chętnie odwiedzają nasz region

środa, 30 stycznia 2019 12:01

Jura Park w Bałtowie, Klasztor na Świętym Krzyżu i Kompleks Świętokrzyska Polana w Chrustach koło Zagnańska to najchętniej odwiedzane atrakcje turystyczne w województwie świętokrzyskim w 2018 roku. Większość miejsc przyciągnęła także więcej gości niż w poprzednich latach.

Blisko 560 milionów złotych trafiło od stycznia do końca września tego roku do rodzin w województwie świętokrzyskim w ramach programu "Rodzina 500 +". Z pomocy skorzystało 121,4 tysiąca dzieci z 78,2 tysiąca rodzin, a to tylko jeden z elementów polityki społecznej realizowanej w naszym regionie.

Marszałek Adam Jarubas przedmiotowo traktuje nasze województwo i źle wydatkuje pieniądze publiczne -tak twierdzą przedstawiciele Stowarzyszenia Kukiz'15 Świętokrzyskie i żądają zorganizowania publicznego, otwartego spotkania i dyskusji na temat stanu regionu świętokrzyskiego.

 

Piknik na Placu Artystów

piątek, 08 czerwca 2018 17:34

Nożny bilard, kapsuła 5D, ale także darmowe badania – tak wygląda Piknik z okazji 20-lecia województwa świętokrzyskiego zorganizowany na kieleckim Placu Artystów.

Gala 20-lecia świętokrzyskie [FOTO]

wtorek, 05 czerwca 2018 18:04

Uroczysta Gala zainaugurowała uroczystości jubileuszu 20-lecia województwa świętokrzyskiego. Gościem honorowym był Aleksander Kwaśniewski, były prezydent Polski.

PiS świętuje osobno

wtorek, 05 czerwca 2018 11:02

Radni Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego z Klubu Prawa i Sprawiedliwości nie wezmą udziału w uroczystej Gali z okazji 20-lecia naszego województwa. Jednomyślna decyzja jest, zdaniem radnych, reakcją na ogromne zapóźnienie rozwojowe regionu.

Strona 1 z 11

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna