Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Świętokrzyska Karta Seniora

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Kolejne zniżki dla seniorów

poniedziałek, 08 stycznia 2018 12:12

Ośmiu nowych partnerów przystąpiło do Świętokrzyskiej Karty Seniora. Osobom, które ukończyły 60 rok życia zaoferują oni zniżki na noclegi, zabiegi SPA czy na bilety wstępu do regionalnych instytucji kultury.

Kolejne zniżki dla seniorów

piątek, 05 maja 2017 15:25

Powiększyło się grono partnerów Świętokrzyskiej Karty Seniora. To oznacza, że pojawiły się nowe zniżki w instytucjach kulturalnych czy w placówkach opieki zdrowotnej. Tym razem do systemu zniżek koordynowanego przez Urząd Marszałkowski przyłączyło się 9 świętokrzyskich firm.

Kolejne zniżki dla seniorów

czwartek, 12 stycznia 2017 15:35

Kolejnych 12 partnerów dołączyło do Świętokrzyskiej Karty Seniora. Przypomnijmy, że to program zniżek, które oferują instytucje samorządowe oraz prywatni przedsiębiorcy osobom po sześćdziesiątce. Tym razem do projektu przystąpiło między innymi Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, College Medyczny czy Świętokrzyski Klub Karate Kyokushin.

Ruszyła Świętokrzyska Karta Seniora

środa, 21 września 2016 16:03

Ludzie dojrzali mniej zapłacą za określone usługi czy dostęp do kultury. Uruchomiona została Świętokrzyska Karta Seniora, która upoważnia do skorzystania ze specjalnych ulg i uprawnień. Na razie marszałek województwa podpisał kilka porozumień z pierwszymi partnerami.

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna