online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: biskup Jan Piotrowski
online button
online button

Uczniowie Zespołu Szkół Sióstr Nazaretanek im. świętej Jadwigi Królowej w Kielcach zakończyli dzisiaj rok szkolny mszą świętą w Bazylice Katedralnej. Eucharystii przewodniczył biskup kielecki Jan Piotrowski, który w wygłoszonej homilii życzył młodym ludziom, aby nie bali się podejmować ważnych decyzji, również w czasie wakacji.

 

SACROEXPO rozpoczęte

poniedziałek, 11 czerwca 2018 11:33

Na Targach Kielce rozpoczęła się XIX Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów, czyli SACROEXPO. 280 wystawców z 11 krajów przedstawi  swoje oferty zwiedzającym.  Gospodarzem wydarzenia jest ks. Bp Jan Piotrowski, biskup kielecki.

Liga Szachowa rozstrzygnięta[FOTO]

środa, 06 czerwca 2018 12:43

W Zespole Szkół Katolickich Diecezji Kieleckiej wręczono nagrody zwycięzcom i laureatom Świętokrzyskiej Ligi Szachowej. Gościem honorowym był biskup Jan Piotrowski, ordynariusz diecezji kieleckiej.

Uroczystą Mszą świętą na placu przy Kościele św. Wojciecha rozpoczęły się główne uroczystości Bożego Ciała w Kielcach. Tuż po Eucharystii, wierni wyruszyli w procesji do czterech ołtarzy.

Nowi kapłani w diecezji kieleckiej

sobota, 26 maja 2018 15:40

10 diakonów diecezji kieleckiej przyjęło w sobotę święcenia kapłańskie. Sakramentu udzielił biskup Jan Piotrowski, ordynariusz diecezji kieleckiej.

Biskup spotkał się z misjonarzami

wtorek, 01 maja 2018 11:19

W Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach odbyło się spotkanie misjonarzy i rodzin misjonarzy diecezji kieleckiej. Uroczystej Mszy Świętej inaugurującej wydarzenie przewodniczył ksiądz biskup Jan Piotrowski, ordynariusz diecezji kieleckiej.

Strona 1 z 6

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna