Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Muzeum Dialogu Kultur

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


"Droga Krzyżowa w Jerozolimie i sztuce ludowej"

niedziela, 07 kwietnia 2019 15:09

W najbliższą niedzielę w południe Muzeum Dialogu Kultur odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Niedziela w Muzeum". Tym razem będzie to wykład pt. "Droga Krzyżowa w Jerozolimie i sztuce ludowej".

„Od alegorii do autorskiego znaku”

piątek, 22 marca 2019 11:01

Ze sztuką współczesną zakorzenioną w symbolice chrześcijaństwa będzie można zapoznać się zwiedzający wystawę  „Od alegorii do autorskiego znaku”, która zostanie otwarta 22 marca w Muzeum Dialogu Kultur. Jej autorem jest Artur Ptak.

W ramach cyklu Czwartek z dialogiem w najbliższy czwartek odbędzie się wykład "Karykaturalny obraz wrogów systemu komunistycznego w radzieckich animacjach propagandowych".

Spotkanie autorskie z Januszem Buczkowskim

niedziela, 27 stycznia 2019 15:18

Już w najbliższą niedzielę w Muzeum Dialogu Kultur odbędzie się spotkanie autorskie z Januszem Buczkowskim autorem wystawy "Portrety wybrane – nieznana twórczość Janusza Buczkowskiego z lat 1958–1985". Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Niedziela w Muzeum.

Muzeum Dialogu Kultur zaprasza na wystawę "Portrety wybrane – nieznana twórczość Janusza Buczkowskiego z lat 1958–1985". Zwiedzający będą mogli zapoznać się na ekspozycji z twórczością portretową artysty.

Wystawa stała "Od sacrum do profanum"

środa, 19 grudnia 2018 12:34
Strona 1 z 7

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna