Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Dworzec PKS

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Dwie oferty wpłynęły w przetargu na przebudowę dworca autobusowego. Obie przewyższają budżet na ten cel dwukrotnie. - Ceny nas zaskoczyły - mówi dyrektor ZTM-u, Marian Sosnowski.

Od dzisiaj nowy dworzec autobusowy funkcjonuje przy dworcu PKP na Placu Niepodległości. Nowa organizacja ruchu jak na razie tylko połowicznie zdaje egzamin.

Jeszcze w tym miesiącu zostanie ogłoszony przetarg na przebudowę dworca autobusowego w Kielcach, jednak start inwestycji będzie lekko opóźniony. Ruszy dopiero w marcu.

Tymczasowy dworzec PKS na Placu Niepodległości

wtorek, 03 października 2017 23:18

Jest potwierdzenie planów władz miasta w sprawie dworca tymczasowego na czas przebudowy obiektu przy ul. Czarnowskiej. Na najbliższej sesji rady miasta radni zagłosują za przeniesieniem go na Plac Niepodległości.

[FOTO] Dworzec PKS godnie pożegnany

sobota, 09 września 2017 21:23

Gry retro, przejażdżka kultowym Ikarusem, zwiedzanie zakamarków dworca czy zlot zabytkowych samochodów - to tylko część atrakcji, które czekały na mieszkańców Kielc podczas drugiego dnia "Pożegnania Dworca PKS". Podobnie jak w piątek, frekwencja była bardzo wysoka. 

[FOTO] Żegnają dworzec PKS! - dzień pierwszy

piątek, 08 września 2017 23:04

Dawno nasza architektoniczna perełka nie widziała takich tłumów. Kielczanie już pierwszego dnia imprezy pod hasłem "Pożegnanie dworca PKS" pokazali, że ten obiekt jest symbolem miasta i zgotowali mu huczną imprezę. Na dworcu bawiło się blisko 300 osób.

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna