Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: nagrody

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

Feniksy dla Jedności

niedziela, 15 kwietnia 2018 13:45

Kieleckie Wydawnictwo Jedność znalazło się w gronie laureatów Mały Feniks 2018. Nagroda ta przyznawana jest przez Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym na polu promocji książek o tematyce religijnej w mediach. Uroczyste wręczenie tej nagrody oraz pozostałych wyróżnień odbyło się w Bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie.

Prestiżowe nominacje dla Korony i PGE VIVE

poniedziałek, 29 stycznia 2018 13:28

Dwa kieleckie kluby - Korona i PGE VIVE otrzymały nominacje do prestiżowych Nagród Biznesu Sportowego.

Podczas uroczystej gali w Kieleckim Centrum Kultury poznaliśmy laureatów 23. edycji Nagród Miasta Kielce. Statuetki przyznawane są od 1995 roku. Dostają je osoby, które swoją działalnością oraz pracą przysłużyły się do promocji oraz rozwoju stolicy województwa Świętokrzyskiego. 

Kielczanie z nagrodą ministerstwa

poniedziałek, 09 stycznia 2017 10:04

Uczniowie kieleckiego „Ekonomika” wyróżnieni w konkursie ministra spraw wewnętrznych i administracji pod hasłem „Czad i ogień. Obudź czujność”. Zadaniem młodzieży było stworzenie ciekawego spotu filmowego.

Urzędnicy z prezydenckim wyróżnieniem

piątek, 18 listopada 2016 16:45

Świętokrzyscy urzędnicy wyróżnieni państwowym odznaczeniem. Piętnastu pracowników wojewody odebrało nadane przez Prezydenta Polski Medale za Długoletnią Służbę. Ponadto trzech pracowników państwowej instytucji przy al IX Wieków Kielc otrzymało statuetki Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego za szczególnie wyróżniającą się pracę. Nagrody te przyznawane są z okazji Święta Służby Cywilnej obchodzonego 11 listopada. 

Flaga Honorowa dla Kielc

sobota, 25 czerwca 2016 15:20
Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna