Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: nagrody

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Pracownicy kieleckiego Teatru otrzymali nagrody

poniedziałek, 07 stycznia 2019 14:22

Siedmioro pracowników Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach otrzymało odznaczenia państwowe za zasługi dla kultury polskiej. Nagrody wręczyły wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek i wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka podczas niedzielnego wieczoru po jubileuszowej premierze „Widnokręgu" Wiesława Myśliwskiego w adaptacji Radosława Paczochy i reżyserii Michała Kotańskiego.

Pracownicy socjalni otrzymali nagrody

środa, 21 listopada 2018 13:55

Joanna Potrzeszcz, Elżbieta Borkowska i Alicja Zawadzka to pracownice pomocy społecznej z regionu świętokrzyskiego, które zostały uhonorowane przez wojewodę świętokrzyskiego Agatę Wojtyszek za skuteczną i twórczą pracę na rzecz potrzebujących. Panie otrzymały statuetki podczas uroczystej gali, która odbyła się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach.

Nagrody dla uczestników Gry Miejskiej

niedziela, 11 listopada 2018 22:34

Kilkanaście osób otrzymało nagrody za najlepsze wyniki w Grze Miejskiej zorganizowanej z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W wydarzeniu wzięło udział ponad 180 grup.

Feniksy dla Jedności

niedziela, 15 kwietnia 2018 13:45

Kieleckie Wydawnictwo Jedność znalazło się w gronie laureatów Mały Feniks 2018. Nagroda ta przyznawana jest przez Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich osobom i instytucjom szczególnie zasłużonym na polu promocji książek o tematyce religijnej w mediach. Uroczyste wręczenie tej nagrody oraz pozostałych wyróżnień odbyło się w Bazylice katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie.

Prestiżowe nominacje dla Korony i PGE VIVE

poniedziałek, 29 stycznia 2018 13:28

Dwa kieleckie kluby - Korona i PGE VIVE otrzymały nominacje do prestiżowych Nagród Biznesu Sportowego.

Podczas uroczystej gali w Kieleckim Centrum Kultury poznaliśmy laureatów 23. edycji Nagród Miasta Kielce. Statuetki przyznawane są od 1995 roku. Dostają je osoby, które swoją działalnością oraz pracą przysłużyły się do promocji oraz rozwoju stolicy województwa Świętokrzyskiego. 

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna