Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: wyklad

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


O projektowaniu w kontekście ochrony środowiska opowie Adrian Krężlik podczas swojego wykładu, który odbędzie się 24 maja o godzinie 18 w czytelni Instytutu Dizajnu.

Muzeum Narodowe w Kielcach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Niedziela w Muzeum". Poprowadzi je dr Anna Myślińska.

"Droga Krzyżowa w Jerozolimie i sztuce ludowej"

niedziela, 07 kwietnia 2019 15:09

W najbliższą niedzielę w południe Muzeum Dialogu Kultur odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Niedziela w Muzeum". Tym razem będzie to wykład pt. "Droga Krzyżowa w Jerozolimie i sztuce ludowej".

Spotkanie z Damianem Krzysztofem Dudkiem

niedziela, 24 marca 2019 14:53

W najbliższą niedzielę o godzinie 12 w czytelni Instytutu Dizajnu odbędzie się spotkanie z kolekcjonerem Damianem Krzysztofem Dudkiem i jego autorski wykład. Bazując na historii konkretnych obiektów ze swojej kolekcji przybliży on starania polskich projektantów o ciekawe, czytelne i atrakcyjne opakowania w trudnych czasach PRL.

"Piękno PRL - w zbiorach MHKi"

środa, 06 marca 2019 15:20

Muzeum Historii Kielc zaprasza na spotkanie z kustoszem, które odbędzie się w najbliższą środę 6 o godzinie 17. Leszek Dziedzic wygłosi prelekcję pt. "Piękno PRL - w zbiorach MHKi".

Świętokrzyskie Towarzystwo Genealogiczne "Świętogen" w Kielcach zaprasza na kolejne spotkanie: "Jak mieszczanin, chłop i bandyta szlachectwem się posługiwali".

Strona 1 z 4