Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: pożar

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Grill… w samochodzie

poniedziałek, 16 kwietnia 2018 11:02

W sobotni wieczór pińczowscy policjanci podjęli interwencję dotyczącą palącego się auta. Okazało się, że w samochodzie znajdował się… grill wypełniony rozżarzonymi pozostałościami węgla drzewnego.

Pożar trawy i śmierć mężczyzny

środa, 11 kwietnia 2018 18:52

Pożar trawy i śmierć człowieka  w Bodzechowie (powiat ostrowiecki). Badane są okoliczności zdarzenia. Póki co nie wiadomo, czy zgon mężczyzny, którego znaleziono w pobliżu ognia ma związek z pożarem.

Nie wypalaj traw!

środa, 11 kwietnia 2018 10:24

Aż 83 pożary traw odnotowano tylko w jednym dniu w województwie świętokrzyskim. W skali tygodnia te liczby są znacznie większe.  Strażacy apelują i przypominają o zagrożeniach jakie niesie za sobą podpalanie nieużytków i łąk.

Pożar na Białogonie. Paliło się poddasze

środa, 31 stycznia 2018 12:47

Do pożaru poddasza doszło około godziny 11 w jednym z domów na ulicy Górników Staszicowskich na kieleckim Białogonie. Z ogniem walczyło 5 zastępów straży pożarnej.

W centrum Kielc spłonęła ciężarówka. W ostatniej chwili z wnętrza auta policjanci wydobyli nocującego w samochodzie 54-latka. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy. Przybyli na miejsce strażacy opanowali szybko ogień, który ostatecznie nie rozprzestrzenił się na sąsiadujące zabudowania.

 

25 osób zostało ewakuowanych w wyniku pożaru do którego doszło w piątek nad ranem w jednym z bloków w Starachowicach. Ogień pojawił się w mieszkaniu na parterze pięciokondygnacyjnego budynku.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna