online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Święta
online button
online button

Słodycze, różnego rodzaju dania mięsne – często tłuste i ciężkostrawne. Taka żywność trafia na świąteczny stół. Zdarza się, że nie potrafimy się oprzeć tym wszystkim smakołykom i… puszczają nam hamulce. Spożywamy wówczas dania kwasotwórcze, które najlepiej równoważyć alkalizującymi produktami.

Pomóżmy i my!

piątek, 08 grudnia 2017 12:59

Nie są im obojętne losy potrzebujących. Na swoim koncie mają już wiele akcji charytatywnych. Mowa o Zespole Szkół Informatycznych im. gen. Józefa Hauke Bosaka w Kielcach.  Już wkrótce w murach tej placówki odbędzie się kolejna edycja Świątecznej Loterii Fantowej. Tym razem cała społeczność szkolna chce pomóc  Amelce Gajęckiej –  niezwykłej wojowniczce, która każdego dnia walczy o lepsze jutro.

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom

czwartek, 07 grudnia 2017 09:25

Po raz kolejny Caritas Diecezji Kieleckiej organizuje Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.  W tym roku przygotowano około  80 tys. świec, które można nabywać w parafiach a także w Biurze Caritas przy Placu  Najświętszej Maryi Panny 1 w Kielcach.

Przed nami Diecezjalne spotkanie Kolędników Misyjnych.  Odbędzie się ono 28 stycznia  o godz. 10:00 w Bazylice Katedralnej w Kielcach. Podczas spotkania podsumowana zostanie działalność dzieci i młodzieży w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Jak gotować, by nie marnować?

piątek, 23 grudnia 2016 13:33

Na co dzień marnujemy ogromne ilości produktów spożywczych. Problem znacznie nasila się jednak w okresie poświątecznym. Co zrobić, żeby większość tego, w czego przygotowanie dziś wkładamy dużo wysiłku, nie trafiło za tydzień na śmietnik?

Rozdaliśmy kilkadziesiąt choinek

piątek, 23 grudnia 2016 07:57

 

Kilkadziesiąt pięknych, pachnących drzewek w zaledwie dwie godziny zniknęło z placu przed siedzibą naszego radia. Wszystko w ramach akcji "Choinki od eMki". Cieszymy się, że możemy mieć udział, w budawniu świątecznej atmosfery w domach naszych słuchaczy - nie tylko muzycznie. 

 

Strona 1 z 5

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

Jeden procent

banner edukacja ekonomiczna