Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Muzeum Wsi Kieleckiej

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


Ruszył nabór prac do konkursów "Konfrontacja pokoleń" i "Moje świętowanie" organizowanych przez Muzeum Wsi Kieleckiej dla uczniów szkół podstawowych z regionu świętokrzyskiego. Jedną z nagród jest rodzinne zwiedzanie Parku Etnograficznego w Tokarni z możliwością zajrzenia do miejsc, do których turyści nie mają wstępu.

Imprezy plenerowe, cykl "Rodzinne niedziele w skansenie", lekcje i warsztaty muzealne, ścieżki tematyczne oraz wystawy to wydarzenia, które znalazły się w planach Muzeum Wsi Kieleckiej na 2019 rok. W tym roku otwarte zostanie również  Mauzoleum Martyrologii Wsi Polskich w Michniowie, które podlega Muzeum.

Różne tradycje regionu świętokrzyskiego związane ze Świętami Bożego Narodzenia będzie można poznać, odwiedzając kiermasz świąteczny i wystawę "Betlejem Świętokrzyskie" w Dworku Laszczyków w Kielcach. Wydarzenia zaplanowano na 16 grudnia.

Muzeum Wsi Kieleckiej ciekawe również zimą

wtorek, 27 listopada 2018 10:45

Eksponaty z Muzeum Wsi Kieleckiej będą prezentowane na wystawie w Muzeum Zachodniokaszubskim w Bytowie.

Bajkowy konkurs

wtorek, 20 listopada 2018 13:50

Muzeum Wsi Kieleckiej ogłasza konkurs na najpiękniejszą bajkę o wsi z zimowymi wątkami, którą zilustrują fotografie umieszczone na stronie Muzeum Wsi Kieleckiej na Facebooku.

"Pokojowy patriotyzm". Wystawa w Dworku Laszczyków

wtorek, 23 października 2018 08:21

"Pokojowy patriotyzm" to tytuł najnowszej wystawy czasowej, jaką z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości przygotowuje Muzeum Wsi Kieleckiej. Wernisaż odbędzie się w najbliższy wtorek o godzinie 15 w Dworku Laszczyków w Kielcach.

 

Strona 1 z 22

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna