kibicuj
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Teatr Kubuś
online button
online button

Trzy weekendy prezentacji spektakli, pokazy filmów oraz czytania sztuk to tylko nieliczne atrakcje, jakie czekają na uczestników czwartej edycji "Wakacyjnego Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!", która odbędzie się w sierpniu w Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. Nowym przedsięwzięciem towarzyszącym imprezie będą bezpłatne warsztaty medialne dla młodzieży.

 

"Lato w teatrze" po raz szósty

piątek, 06 lipca 2018 15:28

Już po raz szósty w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach odbywały się warsztaty pt. "Lato w teatrze". Uczestnicy projektu zaprezentują się przed publicznością w poniedziałek i wtorek podczas pokazów finałowych na scenie w Teatrze i w Szklanym Domu w Ciekotach.

Kolejne fundusze dla „Kubusia”

poniedziałek, 30 kwietnia 2018 13:39

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało Teatrowi „Kubuś” kolejne dotacje. W sumie instytucja otrzymała 72 tysiące złotych na dwa projekty. Odbędą się nowe warsztaty integrujące dzieci z różnych krajów oraz zajęcia promujące czytelnictwo.

Dotacje dla teatrów

czwartek, 12 kwietnia 2018 10:30

Dwa kieleckie teatry otrzymały dotacje z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W sumie 517,5 tysiąca złotych umożliwią naszym instytucjom realizację kilku projektów.

„Dotknij teatru” to hasło ogólnopolskiej akcji, do której przyłączył się kielecki Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”. W jej ramach, artyści z ulicy Dużej, dla najmłodszych, organizują trzy bezpłatne wydarzenia promujące sztukę sceniczną. Wysłuchamy m.in. opowieści o… kotach ze Szczecina.

Obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru

poniedziałek, 26 marca 2018 16:49

We wtorek 27 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru. Z tej okazji w Teatrze im. Stefana Żeromskiego odbędzie się koncert charytatywny pt. „Stars for Pani Miecia show”. Jego najważniejszą częścią będzie licytacja fantów, voucherów czy rękodzieła. Zysk zostanie przekazany na rzecz zmagającej się z rakiem pani Mieczysławy Moćko, która od 20 lat dba o porządek kieleckiej sceny i zaplecza teatralnego. Ale to nie wszystko.

Strona 1 z 19

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna