Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Remont

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Mali pacjenci onkologii potrzebują świetlicy

czwartek, 18 kwietnia 2019 12:54

Potrzebna jest pomoc przy remoncie strefy wypoczynku dla rodziców na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach. O wsparcie apelują Fundacja Spełnionych Marzeń, Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom oraz firma EMKU.

Potrzebne pieniądze na remont teatru

niedziela, 09 września 2018 17:42

W ciągu miesiąca Teatr im. Stefana Żeromskiego w Kielcach będzie miał pełną dokumentację, która pozwoli na rozpoczęcie remontu budynku, w którym obecnie mieści się teatr. Po zakończeniu tego sezonu artystycznego instytucja planuje przeprowadzkę do Wojewódzkiego Domu Kultury.

 

Trwa remont zabytkowej kolegiaty w Skalbmierzu

poniedziałek, 27 sierpnia 2018 16:08

150 tysięcy złotych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i 50 tysięcy złotych z Funduszu Kościelnego trafiło do parafii świętego Jana Chrzciciela w Skalbmierzu na remont XII-wiecznej zabytkowej kolegiaty. W świątyni zostanie odnowiona posadzka oraz wzmocnione posadowienie chóru kościelnego.

 

Nowe tory, bezpieczniejsze przejazdy, wygodne perony i szybszy transport. Takie zmiany czekają na podróżujących po modernizacji linii Skarżysko-Kamienna – Sandomierz. Inwestycja realizowana od czerwca przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ma kosztować 379 milionów złotych.

Rozpoczął się drugi etap prac remontowych w dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich. Podczas ich trwania odnowiona zostanie elewacja budynku.

Przebieg modernizacji Kielc

poniedziałek, 07 maja 2018 10:04

Remont ulic Pileckiego, Łopuszniańskiej, Wapiennikowej i Cmentarnej to tylko niekótre z inwestycji prowadzonych w Kielcach - Po tym, jak zakończyła się zima rzeczywiście został wzmożony czas robót budowlanych na wszystkich możliwych frontach. W tej chwili mamy kilka dużych realizacji. To inwestycje, które są realizowane przy udziale Funduszy Europejskich - powiedział Jarosław Skrzydło, rzecznik Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach w porannej rozmowie z Robertem Majchrzykiem na antenie Radia eM Kielce.

Strona 1 z 7

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna