Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: Ecce Homo

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


XVIII Przegląd Teatrów Alternatywnych w Kielcach

poniedziałek, 29 października 2018 14:32

Dziewięć spektakli z różnych miast Polski będzie można obejrzeć podczas XVIII Przeglądu Teatrów Alternatywnych, który odbędzie się od 2 do 4 listopada w kieleckiej Bazie Zbożowej. Wydarzenie uzupełni kilka imprez towarzyszących. Organizatorem przeglądu jest Stowarzyszenie Artystyczne "Ecce Homo".

Rusza kielecki przegląd teatrów alternatywnych

czwartek, 09 listopada 2017 10:28

17. Przegląd Teatrów Alternatywnych rozpocznie się w ten piątek 10 listopada. Kilkudniową imprezę kulturalną od lat organizuje Teatr Ecce Homo. W tym roku zobaczymy kilka spektakli i nie tylko. Pierwszy wieczór będzie pełen wrażeń.

XVI Przegląd Teatrów Alternatywnych

czwartek, 10 listopada 2016 17:08

Dwanaście spektakli z różnych stron Polski, a w tym monodramy, komedie czy sztuki skłaniające do refleksji. Tak można streścić program XVI Przegląd Teatrów Alternatywnych. Wydarzenie kulturalne, które rozpocznie się w Kielcach w najbliższy czwartek (10 listopada) potrwa cztery dni. 

Alternatywni twórcy zjadą do Kielc

wtorek, 08 listopada 2016 17:06

Dwanaście spektakli z różnych stron Polski, a w tym monodramy, komedie czy sztuki skłaniające do refleksji. Tak można streścić program XVI Przegląd Teatrów Alternatywnych. Wydarzenie kulturalne, które rozpocznie się w Kielcach w najbliższy czwartek potrwa cztery dni. 

Dwadzieścia lat minęło

poniedziałek, 08 sierpnia 2016 09:23

Pierwsza nagroda na V Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym w Scenie "i" w Krakowie, trzy kolejne na XII Festiwalu Sztuk Autorskich "Windowisko" w Gdańsku, a także podczas I Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Alchemia Teatru OFMAT w Krakowie to laury, jakie kielecki teatr Ecce Homo zebrał za spektakl ,,Grosse Aktion”. 

 

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna