Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»Na 4 łapy»Zamienię»Wyświetlenie artykułów z etykietą: OHP w Kielcach

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl


Tysiąc egzemplarzy bezpłatnego egzemplarza okolicznościowej gazety „Ilustrowany Kurier Społeczny” w formacie A-3 rozdała mieszkańcom Kielc młodzież z Ochotniczego Hufca Pracy w ramach przedsięwzięcia Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z okazji obchodów  100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Targi Edukacji i Pracy

czwartek, 18 października 2018 13:59

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach oraz Urząd Gminy w Piekoszowie zapraszają do udziału w Targach Edukacji i Pracy, które odbędą się 18 października w godzinach od 10 do 12.30 w Bibliotece Centrum Kultury w Piekoszowie.

"Europa da się lubić"

wtorek, 31 maja 2016 14:53

Przedstawiciele z całej Polski zjechali się do Kielc, by rywalizować w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej pt. „Europa da się lubić”. Jury ocenia kilka elementów, m. in. przygotowane przez uczestników prezentacje multimedialne oraz wystawy krajów członkowskich Wspólnoty Europejskiej. Drużyny rywalizują również w przygotowaniu potraw związanych z danym krajem. Elementem wieńczącym jest natomiast test wiedzy o Unii Europejskiej. 

Chcemy pomagać młodzieży

czwartek, 12 maja 2016 14:54

Jakie są najpilniejsze potrzeby Świętokrzyskiej Komendy Ochotniczego Hufca Pracy? O tym dyskutowali dziś przedstawiciele Komendy Głównej oraz świętokrzyskiego OHP.

Jak odnaleźć się na rynku pracy?

piątek, 07 sierpnia 2015 13:54

Konsultacje z doradcami zawodowymi i specjalistami ds. rozwoju zawodowego, oferty pracy, czy porady prawne z prawa pracy  - to wszystko i jeszcze więcej zostało zorganizowane na Placu Artystów w Kielcach, w ramach akcji  „Wakacje za pracę”.  Wydarzenie to inicjatywa Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Kielcach. To już druga tego typu akcja organizowana przez instytucję.

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna